Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Avokati
antar i ri
antar i ri
Avokati

Male
Postime : 1
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : Tirane
Anėtarėsuar : 25/12/2009

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 12:23 pm

Pershendetje te gjitheve qe jane ne kete forum !!Ju uroj te gjitheve GEZUAR KRISHLINDJET dhe nje vit i mbar per te gjith ju qe jeni ne kete forum ~~~~Une jam Avokati dhe jam nga tirana !!!Besoj se duhet nje Avokat ketu ne forum hahaha ju uroj qe tjakalojme sa me mir sebashku ju falenderoj te gjitheve !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AK__47
antar i ri
antar i ri
AK__47

Male
Postime : 25
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : GrAmSh Albania
Emploi : ERR0R 404 ERR0R
Loisirs : ERR0R 404 ERR0R
Anėtarėsuar : 25/12/2009

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 12:40 pm

Flm Qe Viziton Forumin Avokati ....
Mire Se Erdhe Edhe Kalofsh Sa me Kendshem ... nen Shoqnin e Drogaxhinjve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 5:56 pm

Avokati shkruajti:
Pershendetje te gjitheve qe jane ne kete forum !!Ju uroj te gjitheve GEZUAR KRISHLINDJET dhe nje vit i mbar per te gjith ju qe jeni ne kete forum ~~~~Une jam Avokati dhe jam nga tirana !!!Besoj se duhet nje Avokat ketu ne forum hahaha ju uroj qe tjakalojme sa me mir sebashku ju falenderoj te gjitheve !!!!!


mire se na erdhe avokato Very Happy shpresoj tja kalosh sa me mire midis nesh Very Happy edhe ti gezuar krishlindjet edhe vitin e ri

____________________
Pershendetje Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 12:35 am

Mir Se na erdhe Njesh bofsh qejf Pershendetje Lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: