Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Hi All

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

Hi All Empty
MesazhTitulli: Hi All   Hi All Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 4:12 pm

Pershendetje te Gjitheve une Jam Albina Nga Dursi jam 19 Vjece Dhe jetoj ne itali Bye bye kalofshi Mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Hi All Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All   Hi All Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 11:02 am

Albina shkruajti:
Pershendetje te Gjitheve une Jam Albina Nga Dursi jam 19 Vjece Dhe jetoj ne itali Bye bye kalofshi Mire


Albina Mire Se Erdhe ne Forumin Tone Bukuroshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Hi All Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All   Hi All Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 11:40 am

mirseerdhe bukuroshe e kalofsh sa me mir ketu {me falni per keto dit qe s kam qen ne forum ,por probleme personale}
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CoNNecT
SuperAdmin
SuperAdmin
CoNNecT

Male
Postime : 13
Anėtarėsuar : 02/12/2007

Hi All Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All   Hi All Icon_minitimeSun Dec 02, 2007 4:13 pm

Pershendetje te Gjitheve une Jam Albina Nga Dursi jam 19 Vjece Dhe jetoj ne itali Bye bye kalofshi Mire


shyqyr patriote qe je dhe ti se do ma mernin shpirtin kto Razz .... Shpresoj te kalomjme caste te kendeshme bashke Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Grand-Family.Tk
CoNNecT
SuperAdmin
SuperAdmin
CoNNecT

Male
Postime : 13
Anėtarėsuar : 02/12/2007

Hi All Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All   Hi All Icon_minitimeSun Dec 02, 2007 4:15 pm

ne ti RIDIII-O ma maj mire kte se te vrava Razz lol ma maj mire fare se e kam te vetmen patriote ktu boje admin se i msoj une se ca te fusi Razz flas nqs do an punesoje keshilltar Razz ciaoooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Grand-Family.Tk
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Hi All Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All   Hi All Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 8:58 am

connect respekte se s kam qen ca dit nbe forum e sot te pash..ti e di mer deshira jot eshte urdher per mua Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CoNNecT
SuperAdmin
SuperAdmin
CoNNecT

Male
Postime : 13
Anėtarėsuar : 02/12/2007

Hi All Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All   Hi All Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 9:08 am

connect respekte se s kam qen ca dit nbe forum e sot te pash..ti e di mer deshira jot eshte urdher per mua


ta paca borxh gjith jeten lale je i vetmi person qe kam dhe me ka majt rrespektin qy nga koha prasit e deri tashi evalla per ndihmen dhe rrespektin Smile je cun flori qafsha kalamojt kudo qe ndodhen ne bote .....aq shume kam qit ne drit lale saqe dhe emrat ja thrras me regjister shkolle Razz ciaooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Grand-Family.Tk
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Hi All Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All   Hi All Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 6:52 pm

connect o figure ku ke humbur ti mer..je ber per tu puthur Razz ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Hi All Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All   Hi All Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hi All
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: