Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rihana-Timberlake flirt apo thjesht fjale?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Rihana-Timberlake flirt apo thjesht fjale?   Sat Dec 26, 2009 4:43 pm

Pėr sa i pėrket flirtit midis
kėngėtares Rihana dhe Justin Timberlake janė bėrė pėrgėnjeshtrime mė
shumė se njė herė. Rihana pėr kėtė gjė ka deklaruar se ajo nuk mund
t’ia bėjė asnjėherė njė gjė tė tillė tė dashurės sė Timberlake, Jessica
Biel.


Madje ajo ėshtė parė duke dalė me tė
sikur asgjė tė mos kishte ndodhur dhe kėngėtarja ka ritheksuar se ajo
dhe Justin janė vetėm shokė.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rihana-Timberlake flirt apo thjesht fjale?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: