Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Lily Allen nuk eshte fejuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Lily Allen nuk eshte fejuar   Sat Dec 26, 2009 4:43 pm

Njė pėrfaqėsues i kėngėtares Lily
Allen ka mohuar spekulimet se ajo ėshtė fejuar me tė dashurin e saj Sam
Cooper. Kėngėtarja e hitit “Smile” ėshtė nė lidhje me Cooper qė nga
vera e kėtij viti, ndėrsa sė ...


... fundmi Allen ėshtė parė nė Londėr teksa mbante njė unazė diamanti- duke nxitur spekulime se ėshtė fejuar.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lily Allen nuk eshte fejuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: