Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Pershendetje   Sun Nov 04, 2007 4:22 pm

Pershendetje Te Gjithe Si kaloni Shume Mire Ky Forum Por Duhet me Shume Gjalleri Une Do E jap ndihmen Time Do i Ftoj te Gjithe Qe njof bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Nov 05, 2007 11:43 am

albina vertet medoi se eshte nje ide e mir,pasi vertet me duket pun e mir kjo qe ka ber webmasteri me forumin dhe natyrsht qe userat nuk varen vec nga ai ,por nga te gjith ne.Menoi se duke shtuar dhe userat do te jet nje forum vertet i kendshem .kalofsh sa me mir albina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Nov 07, 2007 11:56 am

Albina shkruajti:
Pershendetje Te Gjithe Si kaloni Shume Mire Ky Forum Por Duhet me Shume Gjalleri Une Do E jap ndihmen Time Do i Ftoj te Gjithe Qe njof bye


Albina Shume Faleminderit kuklle Dhe te kemi bere Moderatore Ne Forumin Tone Do ju Lutesha te Rinit me Shume Online nese keni Mundesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fatjoni-007
Admin
Admin
fatjoni-007

Male
Postime : 60
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Nov 29, 2007 9:40 pm

Pershendetje te gjithve si po kalini? nje pershendetje te vecante per patriotet qe jane ne kete forume.. shpresoj tja kalojme sa me mire ne kete forum..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.welcometokucova.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: