Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Angelina po i kthen shpinen Bradit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Angelina po i kthen shpinen Bradit?   Sat Dec 26, 2009 4:45 pm

Pėr krizė ka disa kohe qė flitet, por
deri tani ēifti ideal Jolie-Pitt ka hedhur poshtė hipotezat, duke u
shfaqur gjithnjė bashkė me njeri-tjetrin. Por, duket se Angelina Jolie
ka vendosur tė flasė.“Besnikėria nuk ėshtė thelbėsore nė
njė marrėdhėnie”, ėshtė shprehur ajo. “Tė jetosh sė bashku me dikė s’do
tė thotė se je i lidhur me partnerin”, theksoi Jolie.

Por, si do
ta pranojė kėtė reagim Bradi? Aq mė shumė kur Jolie ėshtė e impenjuar
nė filmin “The Tourist”, ku do tė luajė me njė tjetėr bukurosh tė
skenės, Johnny Depp, dhe mes tyre pritet tė ketė njė skenė shumė tė
nxehtė.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Angelina po i kthen shpinen Bradit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: