Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ronnie pranon fajesine

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Ronnie pranon fajesine   Sat Dec 26, 2009 4:45 pm

Anėtari i Rolling Stones, Ronnie
Wood, pasi ka marrė njė vėrejtje nga policia, ka pranuar se ka sulmuar
tė dashurėn e tij ruse nė rrugė. Ylli i rokut (62) ishte arrestuar pasi
kishte goditur Ekaterina Ivanova (21) dhe ėshtė pėrpjekur pėr ta
ngulfatur nė njė rrugė Anglisė.Kėtė rast e kishte konfirmuar pėr policinė edhe njė dėshmitar i rrugės i cili e kishte parė atė duke bėrtitur nė trotuar.

Pas kėsaj policia kishte shkuar nė ish shtėpinė ku ēifti kishte jetuar sė bashku.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ronnie pranon fajesine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: