Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 ciaooooooooooooooo....a tutti.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lepurushia_cmendur
antar i ri
antar i ri
lepurushia_cmendur

Female
Postime : 6
Age : 42
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 21/12/2009

ciaooooooooooooooo....a tutti..... Empty
MesazhTitulli: ciaooooooooooooooo....a tutti.....   ciaooooooooooooooo....a tutti..... Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 4:49 pm

e buon...natale...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

ciaooooooooooooooo....a tutti..... Empty
MesazhTitulli: Re: ciaooooooooooooooo....a tutti.....   ciaooooooooooooooo....a tutti..... Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 11:41 pm

lepurushia_cmendur shkruajti:
e buon...natale...


gezuar edhe ti lal Smile

____________________
ciaooooooooooooooo....a tutti..... Crows8js4em0yf
ciaooooooooooooooo....a tutti..... Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

ciaooooooooooooooo....a tutti..... Empty
MesazhTitulli: Re: ciaooooooooooooooo....a tutti.....   ciaooooooooooooooo....a tutti..... Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 12:40 am

Ciaooooooooooooooooooooo ylle Buon Natale Ance ate Razz pucccccc yll kalofsh bukur ciaooooooooooooooo....a tutti..... Lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
ciaooooooooooooooo....a tutti..... Empty
MesazhTitulli: Re: ciaooooooooooooooo....a tutti.....   ciaooooooooooooooo....a tutti..... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ciaooooooooooooooo....a tutti.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: