Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Interviste ekskluzive me AK_47

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Interviste ekskluzive me AK_47   Tue Dec 29, 2009 11:43 am

Nje person qe reflekton ekuliber, maturi, mencuri dhe mbi te gjitha ka nje diapazon te gjere njohurish,ka bere qe ta respektojme shumica ne forum dhe ne jeten e perdicme. Nuk perjashtoj faktin qe natyra e tij eshte mjaft misterioze.


Pyetja: Kur je ndjere per here te pare i zhgenyer ndaj jetes?


Shenim:mund te pyese cdo antare...

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
AK__47
antar i ri
antar i ri
AK__47

Male
Postime : 25
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : GrAmSh Albania
Emploi : ERR0R 404 ERR0R
Loisirs : ERR0R 404 ERR0R
Anėtarėsuar : 25/12/2009

MesazhTitulli: Re: Interviste ekskluzive me AK_47   Tue Dec 29, 2009 6:28 pm

Kur Mesova C'eshte Jeta ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Interviste ekskluzive me AK_47   Tue Dec 29, 2009 11:32 pm

cili eshte tipari qe karakterizon AK_47-a

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
AK__47
antar i ri
antar i ri
AK__47

Male
Postime : 25
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : GrAmSh Albania
Emploi : ERR0R 404 ERR0R
Loisirs : ERR0R 404 ERR0R
Anėtarėsuar : 25/12/2009

MesazhTitulli: Re: Interviste ekskluzive me AK_47   Thu Dec 31, 2009 3:16 pm

1- Jom Cun 1-sh ...
2- Jom i Bukur ...
3- Karakter i Fort ...
4- Katunar Gramshi ...

Si Thoni e Fitoj Big=Brother ....???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Interviste ekskluzive me AK_47   Sat Jan 02, 2010 3:50 am

pyetja ishte ca tipari karakterizon nick-u juaj Ak_47

Jo Ca Tipari Keni Ju....

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Interviste ekskluzive me AK_47   Sat Jan 02, 2010 3:51 am

AK__47 shkruajti:
1- Jom Cun 1-sh ...
2- Jom i Bukur ...
3- Karakter i Fort ...
4- Katunar Gramshi ...

Si Thoni e Fitoj Big=Brother ....???


Nuk E Fiton.... Qaj

Arsyeja:> Llafazan

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
AK__47
antar i ri
antar i ri
AK__47

Male
Postime : 25
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : GrAmSh Albania
Emploi : ERR0R 404 ERR0R
Loisirs : ERR0R 404 ERR0R
Anėtarėsuar : 25/12/2009

MesazhTitulli: Re: Interviste ekskluzive me AK_47   Sat Jan 02, 2010 12:38 pm

hgaghahgahgahgaahghg sa drras Nick Im Kallashin NiKoV .......Jo Ket Te Kucoves Se Ky O AK__56 LoL Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Interviste ekskluzive me AK_47   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Interviste ekskluzive me AK_47
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Intervista ekskluzive me anėtarėt-
Kėrce tek: