Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Interviste ekskluzive me FLORI-Br

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Interviste ekskluzive me FLORI-Br   Tue Dec 29, 2009 11:29 pm

FLORI-Br pse e keni vizituar shume here forumin,keto kohet e fundit keni qene shume pak aktiv ne postime,pse ka ndodhur kjo?Te mungon dicka?

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Interviste ekskluzive me FLORI-Br
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Intervista ekskluzive me anėtarėt-
Kėrce tek: