Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Interviste ekskluzive me J0Ny

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Interviste ekskluzive me J0Ny   Tue Dec 29, 2009 11:35 pm

Ku Jeton J0Ny dhe si dihesh ne ket forum

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
J0Ny
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 1
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 19/12/2009

MesazhTitulli: Re: Interviste ekskluzive me J0Ny   Tue Dec 29, 2009 11:41 pm

Jetoj ne Pakistan por per momentin ndodhem ne itali per ca pun niseshteje nga halli e kemi ne ne ca ti bojm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Interviste ekskluzive me J0Ny   Thu Dec 08, 2011 6:23 pm

J0Ny shkruajti:
Jetoj ne Pakistan por per momentin ndodhem ne itali per ca pun niseshteje nga halli e kemi ne ne ca ti bojm


andej nga brazili eshte ber keq per niseshte

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Interviste ekskluzive me J0Ny   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Interviste ekskluzive me J0Ny
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Intervista ekskluzive me anėtarėt-
Kėrce tek: