Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 histori e shkuter :D

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: histori e shkuter :D   Mon Nov 05, 2007 1:03 pm

Nje dit duke hecur rruges takova mamadhin .ajo me tha se kecat i kishte mar ujku e i bente presion per te shkuar nje nat me te ne te kundert do i hante kecat Razz.Morali mos u merr me ujkun e keq Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerina
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 31
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Sun Jan 06, 2008 1:31 pm

Pse Kafshe Je TI hahahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Sun Jan 06, 2008 6:11 pm

Blerina me fal ju kush jeni mamadhia?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Tue Jan 08, 2008 11:19 pm

hahahahahhahaa po ti redii mos ishe ujku a gja???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 10:24 am

hahahhaa ja te sjell edhe kecat une hahha

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 3:53 pm

Ares po kecat mar
ku pa i merr ti eee??
=P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 4:02 pm

po i blej ne pazar
ka keca te bukur
jane shume te lezecem

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 4:03 pm

hahahaahhahahaaa
bukur fort

ishalla ke fat dhe i merr me te lir
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 6:23 pm

bukuroshja jo moj cne ujku eshte ky ares une ngelem te jem princi i kalter Razz ...edhe dicka ridi jo redi sic ke then me lart Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 6:40 pm

hahahahahah

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 7:08 pm

DIOGENES{RIDII} shkruajti:
bukuroshja jo moj cne ujku eshte ky ares une ngelem te jem princi i kalter Razz ...edhe dicka ridi jo redi sic ke then me lart Smile

haahhahaahhaa uhhhh uhhhh na fal per gabimin eeee

Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 7:13 pm

ok te fala ....ca ke bo mir ca ke bo ti..ke ndonje histori te bukur per te treguar?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 7:24 pm

DIOGENES{RIDII} shkruajti:
ok te fala ....ca ke bo mir ca ke bo ti..ke ndonje histori te bukur per te treguar?!

hiqhiq krejt mire
=]

nje dite te bukur te janarit isha duke menduar
se cfar esht jeta...
pse jetojm.....
pse pse pse
duke menduar dhe menduar :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch:
u merzita dhe u lodha :pale:
dhe u cova nga shtrati dhe mora da uj per me pi
[me kalu merzin]
dhe si perfundim hmmmmmmmmm hmmmmmm hmmmmmm
mendova dhe mendova kur te vdesim do shkojm ne parris ather nrase do shkojm ne parris pse zoti na ben te vuajm dhe na len te jetojn ne toke

mendovaaa dhe mendovaaaaa......
:scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch:


Zoti e ka lan ne durt tona qe jeten ne toke ta bejm sa ma mire dhe sa me bukur...si ti ishim ne parris....dmth pse kjo bot ka tgjith kto stresse luftaa marrina....pse tgjithe sebashku nuk mundohna ta bejm jeten ne toke si po te ishim ne parris.............e mendova e mendova..........

e sdi ma :lol!: :lol!: :lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 9:15 pm

v0geLusHjA_e_BuKuR shkruajti:

hiqhiq krejt mire
=]

nje dite te bukur te janarit isha duke menduar
se cfar esht jeta...
pse jetojm.....
pse pse pse
duke menduar dhe menduar :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch:
u merzita dhe u lodha :pale:
dhe u cova nga shtrati dhe mora da uj per me pi
[me kalu merzin]
dhe si perfundim hmmmmmmmmm hmmmmmm hmmmmmm
mendova dhe mendova kur te vdesim do shkojm ne parris ather nrase do shkojm ne parris pse zoti na ben te vuajm dhe na len te jetojn ne toke

mendovaaa dhe mendovaaaaa......
:scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch:


Zoti e ka lan ne durt tona qe jeten ne toke ta bejm sa ma mire dhe sa me bukur...si ti ishim ne parris....dmth pse kjo bot ka tgjith kto stresse luftaa marrina....pse tgjithe sebashku nuk mundohna ta bejm jeten ne toke si po te ishim ne parris.............e mendova e mendova..........

e sdi ma :lol!: :lol!: :lol!:


Po Te Jesh Nusja Ime Eshte Original Si te Jetosh Ne Paris I Ke te Gjitha te Mirat

dhe ca te keqia Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 9:17 pm

ahaahahhaaaha po mar pa Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 9:29 pm

do martohemi ne apo jo se ja kam derguar ftesat ketyre une Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 9:41 pm

po mar si jo

=]

kur tdush ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Wed Jan 09, 2008 10:48 pm

v0geLusHjA_e_BuKuR shkruajti:
DIOGENES{RIDII} shkruajti:
ok te fala ....ca ke bo mir ca ke bo ti..ke ndonje histori te bukur per te treguar?!

hiqhiq krejt mire
=]

nje dite te bukur te janarit isha duke menduar
se cfar esht jeta...
pse jetojm.....
pse pse pse
duke menduar dhe menduar :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch:
u merzita dhe u lodha :pale:
dhe u cova nga shtrati dhe mora da uj per me pi
[me kalu merzin]
dhe si perfundim hmmmmmmmmm hmmmmmm hmmmmmm
mendova dhe mendova kur te vdesim do shkojm ne parris ather nrase do shkojm ne parris pse zoti na ben te vuajm dhe na len te jetojn ne toke

mendovaaa dhe mendovaaaaa......
:scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch:


Zoti e ka lan ne durt tona qe jeten ne toke ta bejm sa ma mire dhe sa me bukur...si ti ishim ne parris....dmth pse kjo bot ka tgjith kto stresse luftaa marrina....pse tgjithe sebashku nuk mundohna ta bejm jeten ne toke si po te ishim ne parris.............e mendova e mendova..........

e sdi ma :lol!: :lol!: :lol!:

hahahaha....me mire ne vdekje dhe shkojme ne parajs ce do kete jete me vogelushja....! puc per ty se do shkojme ne parajse:lol:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Thu Jan 10, 2008 2:21 am

hahahaaaa

shpresoj se po

Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Thu Jan 10, 2008 2:45 pm

hahahahahhahah vetem une jo
sepse jam djal i keqe Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Thu Jan 10, 2008 3:35 pm

jaja...se dhe ti je fmi shum i mill Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Fri Jan 11, 2008 2:21 pm

a te vdes une per ty

Very Happy

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   Fri Jan 11, 2008 2:25 pm

ncncnc ske pse Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: histori e shkuter :D   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
histori e shkuter :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Ndodhi nga jeta juaj-
Kėrce tek: