Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Barcaleta pikante

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:47 pm

Dy shoket

Ne
nje pallat 20 katesh jetonin dy shoke. Njeri nga keta qe rrinte ne kat
te pare per gallate e therriti ate tjetrin qe rrinte ne kat te 20-te.
Te lutem eja nje sekond se dua te te pyes per dicka. Ky tjetri u nis me
te shpejte zbriti shkallet me ne fund arriti dhe duke ju marre fryma i
tha c'te ka gjetur se na bere alarm? Tjetri i thote jo mo kot desha te
te pyes nese ke shkrepse. Pas disa ditesh ky qe ndodhej ne kat te 20-te
kerkon te hakmerret dhe therret ate shokun tjeter dhe i thote :ngjitu
urgjentisht se do te them dicka. Ky i fundit i ngjet shkallet me kembe
e me duar me ne fund arrin. Pse me solle deri ketu e pyet shokun e vet?
Jo vetem desha te te them se nuk kam shkrepse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:47 pm

Voglushi ne kopshtzologjik

Na ishte nje vogelush dhe iku me te
dy prinderit e tij ne kopshtzologjik, dhe duke shetitur pa pritmas tha:
Mami, Mami me vjen shurra! Ia ktheu Mami: Avash bir sa te dalim jasht!
Djali: Jo jo nuk mundem. Mami: Po mire ateher, bera aty afer. Dhe djali
si zakonisht filloi duke e kryer pune e tij. Pa pritmas e pa nje elefan
i vogel e i thirri shoket e tij ejani ejani: Shiqoni per bes sa e
quditshme, si ka mundesi njeriu me kete zorr aq te vogel te ushqehej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:48 pm

Nusja

Vjerra ishte shume e semure edhe thote -Nuse jam shume
semure e do te vdes me duket Aman mama,jo tani se nuk kam kohe me te
varrose.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:48 pm

nje polic shikon nje prifte qe po ngiste bicikleten pa duar e ndalon dhe i thote gjobe se po nget biciklten pa duar
po mua ma udheheq zoti bicikleten
gjobe i thote polici se ke hypur dy vete ne biciklet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:48 pm

nje polic del qe nuk kishte mbaruar te mesemen dhe do vinte kotnrolli per ti bere nje test ne mes te shokve
e pet komisioni sa bein 2+2 5 thote polici
turma jepi nje shanse jepi nje shanse
komisioni sa bein 3+2
4 thote polici
turma jepi nje shanse jepi nje shanse
shani i fundit thote komisioni sa bein 1+1
2 thote polici
turma jepi nje shanse jepi nje shanse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:49 pm

shkon miu dhe elefandi ne plazhe hyne elefandi i pari miu nga bregu i
detit i theret elefandit o elefand o elfande dil shpjet shpejt
del elefandi dhe i thote he cfare ke thashe tha miu se mos me kishe mare robat e banjos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:49 pm

ishin dy shoke qaniu dhe hasbiu i thote qaniu hasbiut do shkoje ne lebasan
mos i thote hasbiu mos hsko se do ta hashe
jo do shkoje i thote qaniu
shkone
qaniu per ne elbasan kur po i afrohej el nje tabel qe thote kujdes se
po i afroheni el u habit qaniu hecin dhe pak dhe shikon nje tabel
tjeter kujdes dhe 100 m hyni ne elbasan eu thote qaniu i habitur hecin
dhe pak u futen ne lebasan dhe nje tabel thote kujdes tani hyte ne
lebasan
sa zbret ne elbasan qaniu shikon nje pllak me germa te vogla ne shesh dhe ulet ta lexoje
ne pllak shkruante tani e hengre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:50 pm

ishin tre shoke nje ishte hajdut nje ishte shume faminsit dhe tjetri ishte gei
i mer zoti dhe ju thote nese ti hadut mer lek do te leshoje nje rufe dhe do te vrase
dhe
ti feminist po shkove me nje femer do te vrase dhe ti gei po shkove me
ndonje bure do te vrase pasi ju dha porosit zoti i leshoi ne nje
shkretetire
hecin dhe shikoin nje disko te vogel me pak femra dhe
thote feministi nuk rezikoje une jeten per dy femra ecin dhe pak
shikoin nje disko te madhe plote me ferma 2 m te bukur sa shkone te hy
feministi i leshon zoti nje rufe dhe e vret
ngelen gei dhe hajduti
ecin
ruges dhe shikon nje tufe me lek jo thote hajduti se nuk rezikoje une
jeten per pak lek ecin dhe pak dhe shikoin nje valixhe plote me lek dhe
sa ulet per ti mare hajduti
direkt zoti leshon nje rufe dhe vret gein
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:50 pm

nje magjistare mer tre presindentat te shqiperis te it dhe te usa
dhe i thote ti presidet i shqiperis po bet ndonje vjedhje do ju do ju leshopje kete zerin dhe do ju shuaj si kombe
ti i italis po bet ndonje perdhunim do ju leshoi kete zarin dhe do ju shuaj si kombe
dhe ti i usa po bet ndonje vrase do ju leshoje zarin dhe do ju shuaj si kombe
kaloin tre vjet dhe po ktheheshin per tek magjistaria dhe ruges po flisnin tre presidentat
lere thote ai i it se nuk kemi bere neonje perdhunim qe te ket lezet na ka mare malli
lere mos na pyet thote ky i usa se dhe nuk kemi bere ndonje vrase te bukur
i shqiperis nuk po fliste fare po ti e pyesin kete te shiqperis ke bere gje
ne ke3mi vjedhur sa na ka dashur qefi
dhe nuk te bere gje zari i magjistares
magjitarja te me k..... in se une i vodha zarin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:52 pm

Shpikesi i motocikletave Harley-Davidson ,Artur Davidson, vdiq dhe shkoi
ne Parajse. Tek porta,Shen. Pjeter i thote Arturit, 'Meqe motocikletat e tua
kene ndryshuar boten, si shperblim ti mund te takohesh me ke te duash ne
Parajse.' Arturi u mendua per kete gje dhe tha, 'Dua te takohem me ZOTIN.'
Zoti e njohu Arturin dhe komentoi, 'Ok, pra, ti qenke ai qe ka shpikur
motocikletat, he?!' Artur u pergjigj, 'Po, une jam...' 'Mire,' tha Zoti,
'ku
qendron shpikja e madhe ketu, ne dicka qe eshte e paqendrueshme, ben
zhurme
dhe ndot ambientin, dhe s'mund te ece pa nje rruge?!' Arturi ishte shume i
vene ne siklet, por me ne fund u pergjigj, 'Me falni, por a nuk jeni ju
shpikesi i gruas???' Zoti tha 'Oh, po!' 'Mire,' tha Arturi: 1. Ka shume
paqendrueshmeri ne pjeset e parme dhe te pasme 2. Derdellit ne menyre te
vazhdueshme me shpejtesi te madhe. 3. Pjesa me e madhe e te ndenjurave
jane
shume te buta dhe lekunden shume. 4. Hyrja eshte e vendosur shume prane
shkarkimit. 5. Dhe kostot e mirembajtjes jane marramendese!' 'Hmmmm, ke
pak
te drejte ketu...' u pergjigj Zoti, 'Mund te jete e vertete qe shpikja ime
eshte me te meta, por sipas llogaritjeve te mia, me shume burra po ngasin
shpikjen time se tenden!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:52 pm

Shtatzania

I thotė gruaja burrit.
- Jam shtatzėnė!
Burri i ēuditur ia kthen.
- Po qysh? Isha i kujdesshėm shumė!
Gruaja.
- Eh more i dashur, kjo punė ėshtė si nė komunikacion! Ti ruhesh, por tjerėt jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:52 pm

Martesa

Zihen burri me gruan
- Do tė kisha kaluar mė mirė sikur tė martohesha me vetė djallin, thotė gruaja.
- Martesa nė mes tė familjarėve ėshtė e ndaluar me ligj, ia kthen burri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:52 pm

SHOQET

Dy bjondina bashkemoshatare takohen ne qytet disa vite pasi kishin mbaruar gjimnazin.

Njera
thote: - E di qe jam martuar ?Madje jo vetem kaq. Im shoq eshte i
mrekullueshem. Me thote cdo dite qe e bej te lumtur me perkujdesjet qe
i dhuroj.
- Ohh! Edhe mua me ndodh e njejta gje - thote tjetra- Te
njejtat fjale m’i kane peshperitur pothuaj te gjithe meshkujt e
qytetit. Per cudi jam akoma e pamartuar ? Nuk e kuptoj pse?!STACIONI AUTOBUZIT
Dy bjonde ndeshen ne nje stacion autobuzi.Fillojne te bisedojne.Pas pak pyesin njera tjetren se cilin autobuz po prisnin.

-Une pres autobuzin nr.1 ,- thote njera

-Ndersa une ate me numer 3 ,- thote tjetra.

Pas
pak vjen autobuzi me nr 13.Bjondet te dyja pane njera tjetren ne fytyre
dhe te egzaltuara therrasin: Ua sa mire na erdhi autobuzi per te dyja
ne nje kohe:))
NE PARUKERI
Ta
them dhe nje qe ma thane sot dhe e qepa. Ma ka treguar nje bjonde
keshtu qe nuk ka vend diskutimi per paragjykim ndaj bjondeve.

Nje
bjonde shkon te parukierja me nje pale kufje ne koke dhe i kerkon kesaj
te fundit ti prese floket pa i hequr kufjet. Parukierja ben gjithēka
eshte e mundur por arrin ne nje pike ku nuk mund te punoje me pa i
hequr kufjet. Duke nenveftesuar kerkesen e bjondes ia heq ato. Bjondja
pas disa momentesh vdes.

Kureshtare parukierja i vendos kufjet
ne vesh per te kuptuar rendesine qe ato kishin per jeten e bjondes dhe
degjon te perseritet:
- Merr fryme, nxirr fryme, merr fryme, nxirr fryme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:53 pm

Ja Dhe Disa Pyetje Pergjigje Per Biondet.


1-Ku qendron ndryshimi midis bjondes edhe gripit?
Asnje ndryshim,me te dyja perfundon ne shtrat:
2-Pse bjondet e lane deren hap kur bejne dush??
Qe mos ti shof njeri nga vrima e celsit:
3-Pse bjondia kur ulet ne kompiuter merr nje litar me vete??
Mundohet te lidhet me internet:
4-Cfare ndryshimi kane bjondia me titanikun?
Ne titanik eshte dite sa persona kane hyp,te bjondia nuk i duhet:
5-Si betohet bjondia:?
Jam e virgjer(per koke te kalamajve)
6-Cfare shef kur shikon bjonden thelle ne sy?
Pjesen e prapme te kokes:
7-Pse biondinat vene nje kokerr sheqer nen koke para se te flene ?
Qe ta bejne gjumin e embel !!!!!!!
8-Pse bjondina kur lahet iken me vrap?
Se ka perdorur shampo wash&go .
9-Gjeja e Pare Qe Behet Kur Vdesin Bjonde?
Ia bashkojne kembet edhe aty shkruan, me ne fund te bashkuara.
10-Pse bjondja i mbyll syte para pasqyres?
Qe te shohe veten si duket kur flen.
11-Perse bjondja e merr kompjutorin ne spital?
Qe ti heqin viruset.
12-Perse nje bjonde nuk arrin dot te telefonoje?
Sepse shtyp 69 dhe harron numrat e tjere!
13-Si quhet nje bjonde qe i ngjyros floket te zinje?
Inteligjenc Artificiale.
14-Pse bjondet nuk lahen me uje te nxehte???
Mjegullohet pasqyra.
15-Cfare eshte shkruajtur mbi varrin e nje bjonde?
Kjo ehste nata e pare qe un po fle vetem.
16-Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Se nena i ka thene mos fol me njerez te panjohur!
17-Cfare thote bjondja kur zgjohet ne mengjes?
Po ju djema te gjithe ne nje skuader luani?
18-Pse nje bjonde para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh?
Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.
19-sa barcoleta jane per bjondet?
Asnje, te gjitha jane te verteta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:53 pm

Nje cift po ecte me
makine kur papritur shohin dy derra ne ne ane te rruges. Gruaja i thote
burrit me ironi:. Te afermit e tu jane keta? Po i thote burri i
qete..... Jane vjerri dhe vjerra ime.. :gezim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:53 pm

Nje grua takon nje
shoqen e saj dhe i thote:: Me ka humbur qeni qe dje dhe spo e gjej dot.
Shoqja:::: Pse nuk provove te nxjerresh nje lajmerim ne gazete?? E kam
menduar dhe kete tha gruaja po qeni im nuk di te lexoj.... :gezim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:53 pm

Gruaja i thote
burrit:: I dashur sot mbushim nje vit nga dita kur jemi martuar. Do
therim nje pule per darke? Burri::E c.faj ka pula? Ai qe do therur
eshte vellai yt se ai na prezantoi ne te dy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:54 pm

Duhoni..E she polici ni fmi tu pi cigare edhe I thot:

Mos pi duhan: duhani ta shkurton jeten a e din?

Vertet? Nuk e pasna dit!

Sa vjet I ki – e vet polici.

12 – ja kthen aj fmija

A pe she! Mos me pas pi duhan I kishe pas 15 vjet tash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:54 pm

Nje burr qe e mante veten per shkenctar kishte humbur rrugen.
Dhe nuk dinte ku ta kalonte naten keshtu qe gjen nje banese dhe i
kerkon banores (qe ishte nje femer goxha e mbajtur mire vetem ne
shtepi) nese mund ta kalonte naten ne shtepin e saj. Femra i pergjigjet
se nuk ka hapsire per dy veta ne dhomen e saj por burri i pergjigjet se
jam nje shkencetar dhe do ta gjej zgjidhjen.Keshtu hyn brenda dhomes
dhe e kupton qe s'kishte vend por ben si ben futet ne krevat bashk me
femren per te fjetur dhe si e zen gjumi ashtu zgjohet ne mengjes duke i
krijuar nje pershtypje te thell femres. Burri kur del tek ballkoni sheh
disa pula dhe disa gjela dhe i cuditur pyet femren perse mbani disa
gjela kur ka nevoj vetem per nje. Femra i pergjigjet se aty vetem njeri
eshte gjel i vertet ndersa tjeret jan shkenctar si puna jote. :gezim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:54 pm

Berisha rrzohet

Duke ecur mbi nje ure, Berisha rreshqet dhe bie ne uje,
2 femije, qe ishin duke notuar, u zhyten dhe e nxoren ate ne breg.
Bravo cuna! Ju thot Sala tani qe me nxoret, kerkoni cfare te doni se ju ndihmoj.
I pari femij tha:

- Une dua nje kallam peshku per te shpetuar njerzit qe bin nga ura.
I dyti femij tha, un dua nje karroc invalidi se do te me thejn babi kurrizin sepse te shpetova ty !!! :⭐:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:55 pm

***Nė partinė tonė politike ne bėjmė atė qė premtojmė

***Veē budallenjėt mund tė mendojnė qė

***Ne nuk do tė luftojmė kundėr korrupsionit

***Sepse pėr ne ėshtė diēka e sigurtė

***Ndershmėria dhe transparenca janė bazat pėr qėllimet e idealeve tona

***Ne do tė tregojmė se ėshtė budallallėk i madh tė besojmė qė

***Mafia do tė vazhdojė tė bėjė pjesė nė qeveri si nė tė kaluarėn

***Ne ju sigurojmė pa as mė voglin dyshim se

***Drejtėsia sociale do tė jetė qėllimi kryesor i mandatit tonė

***Fatkeqėsisht nga kjo, ka njerėz tė marrė qė paramendojnė qė

***Mund tė vazhdojmė tė qeverisim

***Me mė tė ligtė e politikės sė vjetėr

***Kur ta marrim votėn tuaj , ne do tė bėjmė ēmos qė

***T’i japim fund situatave tė privilegjuara dhe bartjen e ndikimit tė pozitės

***Mė nuk do tė lejojmė nė asnjė rast qė

***Fėmijėt tanė tė vdesin nga uria

***Ne do tė arrijmė qėllimin tonė edhe nėse

***Reservat ekonomike tė zbrazen tė tėrat

***Ne do tė ushtrojmė pushtetin deri atėherė kur

***Ju do tė kuptoni qė nga ajo ditė se

***Ne jemi me Sali Berishėn, , me tė “djathtėn e bashkuar”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:55 pm

Nastradini Gjumash


-Nastradin! -e shkundi nje nate gruaja Nastradinin.
-S'te vjen keq qe kam tere naten pa gjume
duke tundur djalin qe qan? Tunde dhe ti njecike,
se fundja, djali s'eshte vetem i imi, eshte edhe i yti.

-Ti tund tenden - i tha Nastradini -gjysmen time lere te qaj.


Nastradini ne burg

Sesi
ishte ngaterruar nje here Nastradini dhe e futen ne burg. Kur erdhi
dita qe ta gjykonin, Nastradini i beri ca shenja me duar Kadiut, si per
te treguar nje gje te madhe. Kadiu nuk e zgjati davane dhe i dha te
drejt, duke menduar se Nastradini do t'i jepte ndonje ryshfet te math.
Mbaroi gjyqi dhe Kadiu ju afrua Nastradinin dhe i tha:
-Hajde, tunde ate qe me premtove!
-Une s'te premotva gje, Kadi efendi te thashe se ke koke te madhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:55 pm

1.I LUMI UNĖ?
Nastradinit i humbi magari dhe ai duke e kėrkuar, sa mund bėrtiste: i lumi unė, i lumi unė!
Njerėzit e dėgjonin me habi. Dikur e pyetėn, pėrse thotė kėtė qė thotė.
Ai u pėrgjigj:
—
E po, si mos tė them — i lumi unė? Po a dini ju se sikur tė kishte
qėlluar Morena hipur mbi magar, do tė kisha humbur edhe ajo?!

2.SA KĖMBĖ I KA GOMARI ?

Une Nasradini isha hipur nė magar
Tkova Morenen ne mahall
Me hoxhėn u mahit fondatori
Me pyeti sa kėmbė ka magari?

Une zbrita te ja numėroj
Pastaj me zė asaj ti treoj
-Unė e di-tha ajo-po pse zbrite
Sa kėmbė ka magari a nuk e dite?

-Jo, jo unė e dita edhe pa zbritė
Po thash ta mbush ty kokėn e mėrdhitė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:56 pm

Kishte
qene Beni..ky ishte ne shkolle dhe vizatonte bukur..Nje dite hap
rregjistrin dhe vizato aty nje grenx..Kur vjen zysha e hap rregjistrin
dhe e shef grenxen aty dhe i gju me shpulla disa here po nuk u vriste
se ishte vizatim..nxefet zysha dhe i i gju me fort dhe i enjtet
dore..dhe thot:
"Kush e boni kte gjo"?
-Une thote Beni...
Neser thote zysha pa prinder ske per te hyre ne msim ok...
-Mire thote Beni..
Vjen plaku Benit dhe takon zyshen..Ca ka ndodh i thot zyshes?
-Cuni
jot thote kishte vizatuar dje nje grenxe ne rregjister dhe un kujtova
qe ishte prej se verteti dhe i gjujta disa here dhe me eshte enjtur
dora i thote...
-Po mir mi i thote plaku benit ..kjo nuk oshte asigjo..
-Pse i thote zysha?
-Mu me ka vizatu i p... ne dysheme dhe kam thy k.... aty...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:56 pm

ishte nje polic me shefin e vet ne makine, po prisnin aty..
policit i shkojne syte ke kuadri edhe kthehet ke shefi.

shef o shef, he i prgj shefi.. c'fare eshte ajo (tregon me gisht nga kuadri)
shefi i thote, kuadri eshte,,

pas pak prap polici..
shef o shef, po mire pse eshte on ene off aty..
shefi i thote, osht nez edhe osht fik..

pas pak prap polici i kthehet shefit
o shefo, po pse o me dy FF-ja ajo off re..
e me moo, qenke pall fare ti i thote shefi..
osht fik fare e pra.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:56 pm

Hysa dhe Hasa banonin ne te njejten shtepi por secili ne katin e vet.
Hysa gjithmone ishte i zgjuar me femrat kurse Hasa ishte me i terhequr
dhe nuk dinte se si te vepronte kur ishte me nje femer.
Hysa i premtoj se do ti ndihmonte ne kete ceshtje dhe nje mbremje zbriti ne katin ku banonte Hasa per tia dhene disa keshilla.
Hysa: - Se pari duhet ta perqafosh mire dhe ta puthesh...
Mandej e puthe, e puthe dhe fillon ta ledhatosh lehte…
Kur ajo fillon te lirohet e zhvesh dhe e vendos ne shtrat dhe vazhdon ta ledhatosh edhe me tej.
Hasa: - Po.
Hysa: - Dhe vazhdon ta ledhatosh dhe ta puthesh prape,
Hasa: Po, Hyso dhe cka duhet te bej me tej?
Hysa: - Po, kur ajo fillon te merr fryme thelle, me trokit ne tavan dhe vij poshte une dhe ti tregoj tjerat…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:56 pm

Vdiq Raza
- Mos,... po si.
- Po ja Raza, po lexonte temen "Barcoleta pikante".
- Po mire raza si ndroi jete?
-
Po mbante reveolen me dore duke lexuar nje teme te Morenes ku kjo i
dergonte nje puthje Nastradin Hoxhes dhe bum me revole ne pc e kapi
rryma dhe ne vend mbeti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:57 pm

Ndoshta e shkrova pak palidhje po tash marret le ti hekim....

Nje
burre i cili kishte dy muaj qe ishte martuar, akoma nuk ia kishte bere
gruas se tij, per te vetmen arsye pasi ai nuk e dinte se ku e ka!
Gruaja e merzitur nga nga i shoqi, ia tregon hallin te vjehrres.
Kjo e fundit kap djalin dhe i thote:
- Perse more bire nuk ia ke bere akoma gruas?!
Ajo eshte shume e mezitur, per kete gje!
Djali :- Eshte e vertete qe nuk ia kam bere, por te them te drejten une nuk di se ku e ka moj nene!
E ema :- Sa per kete mos u merzit.
Ku te gjesh vrime me lesh ne trupin e saj, ngopja!
Ne mbremje, djali e kap nusen dhe e shikon se ku kishte ndonje vrime me lesh!
Menjehere syte i shkuan tek sjetullat e saj, dhe keshtu qe gjithe naten ia ngopi nuses se shkrete nen sjetull!
Te nesermen, i thote te emes se ku ia kishte vene, dhe ajo i thote:
- Edhe nje cike me poshte, ka nje vrime tjeter akoma me te mire, jo aty ku ia ke ngopur mbreme!
Perseri ne mbremje djali e sheh nusen kur zhvishet, dhe i bie ne sy vrima e kerthizes se saj.
Edhe
kete nate ai ia ngop mire e mire gjithe naten ne kerthize nuses se
shktrete e cila po digjej fare, por nga inati nuk po i thoshte asgje!
Perseri kur takon te emen ne mengjes, ajo i thote:
- Edhe nje cike fare me poshte. dhe do te gjesh ate vrimen e duhur!
Perseri
ne mbremje djae sheh gruan mire e mire, dhe ia gjen vrimen e duhur
nuses, dhe ngrihet duke bertitur me sa ze qe kishte neper shtepi:
- E GJEEEETA OJ NENE, E GJEEEETA !!!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:57 pm

Ishin dy shoke ushtrie shume te ngushte nje
Dibran tjetri Korcar( ky korcari quhej Zabit).Pas tre muajsh qe
mbarojne ushtrine ketij dibranit i dergojne fjale qe kishte vdek shoku
i tij Zabiti.Niset dibrani dhe shkon ne mort por ngaqe si kishte bo
vaki me para raste te tilla ne jug nuk dinte shprehjet e jugoreve gjate
nje rasti vdekeje.Dhe mundohet te degjoje te tjeret qe te kopjonte tek
ta.
Korcaret benin booooo ne p*dh te semes vdiq zabiti si ore vdiq
zabiti ne p*dh te semes?? boobboo ne pi*dh te semes vdiq djaloshi vdiq
Zabiti ne *** te semes
Dibrani pasi degjoji keta shkundi kafene nxori leket dhe tha n...jdh t'samss i qofte Zabitit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:57 pm

Nje here Nastradini martonte djalin dhe dergon gruan te merre kazanin te komshija se do bente pilaf.
Mbaron
dasma dhe ja kthen Nastradini kazanin po gabimisht kishte harruar
brenda kazanit nje tengjere te vogel. Kerkon Nastradini per tengjeren
dhe spo e gjen dot dhe i thote gruas ku eshte tengjerja me duket se e
kemi harruar ne kazan, epo mire se na e kthen ai po prit nje dite e
prit dy komshiu spo e kthente tengjeren.
Dergon gruan Nastradini ta
marre tengjeren dhe komshiu nuk ja jep por i thote me te qeshur une e
kisha kazanin shtatzene dhe tengjeren e polli kazani ne kohen qe e
kishe ti.
Nastradini nuk u merzit fare mbas pak kohe e dergon prape
gruan te marre kazanin borxh ja jep komshiu dhe Nastradini nuk ja jep
me kazanin.
Komshiu vjen dhe e kerkon Nastradini i thote per zotin
qe kazani jot ka vdekur, po si vdes kazani? thote komshiu epo heren e
pare ishte shtatezene dhe polli nje tengjere heren e dyte ishte shume i
semure dhe vdic, keshtu qe Nastradini doli prape i fituar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   Wed Dec 30, 2009 12:57 pm

Lepuri ishte shtrire duke bere banjo dielli dhe po pinte nje coca-cola,kalon dhelpra aty dhe e pyet
dhelp.-cfare po ben o lepur?
lepuri-ngrohu ne diell dhe i q..robt luanit.iken dhelpra me vrap..Rruges kalon ujku dhe e sheh dhe pyet lepurin
ujku-cfare po ben o lepur?
lepuri-ngrohu ne diell dhe i q...robt luanit.iken ujku me vrap...Rruges tani vjen luani gjithe inat,e shikon lepurin dhe i thote
luani-cfare po ben o lepur?
lepuri-ngrohu ne diell dhe kush kalon fut ndonje budallallek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcaleta pikante   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcaleta pikante
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: