Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Ne Tren

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Ne Tren Empty
MesazhTitulli: Ne Tren   Ne Tren Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 1:43 pm

Ne Tren Netren

Ne tren


Ne nje udhetim me tren ne nje gabine ishin vendosur perballe me
njeritjetrin nje djale dhe nje vajze. gjete rruges te dy kerkonin ti
flisnin njeri tjetrit por asnjeri nuk po merrte guximin. Kur treni hyn
ne tunel djali cohet per te puthur vajzen por kjo kthen by*en. Me pas
kur dalin nga tuneli vajza e pyet si tu duk puthja? faqet ishin te buta
po goja mbante pak ere.


Edituar pėr herė tė fundit nga ONUFRI nė Thu Nov 03, 2011 12:39 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
artan kruja
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 2
Age : 44
Vendodhja Vendodhja : tirane
Anėtarėsuar : 14/01/2011

Ne Tren Empty
MesazhTitulli: Re: Ne Tren   Ne Tren Icon_minitimeFri Jan 14, 2011 8:22 pm

barcaletat: kalon kohen dhe te regullojne humorin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
artan kruja
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 2
Age : 44
Vendodhja Vendodhja : tirane
Anėtarėsuar : 14/01/2011

Ne Tren Empty
MesazhTitulli: Re: Ne Tren   Ne Tren Icon_minitimeFri Jan 14, 2011 8:27 pm

nje cifte te sapo njohur shkojne ne plazh. futen ne det deri ne qafe, djali zgjat duart dhe e preke te dy cicat. vajza i thote cfare po ben. djali po luaj statcionet. vajza qenke i zgjuar: luan statcionet pa futur prizem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Ne Tren Empty
MesazhTitulli: Re: Ne Tren   Ne Tren Icon_minitimeFri Feb 18, 2011 12:31 am

hahaha

____________________
Ne Tren Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ne Tren Empty
MesazhTitulli: Re: Ne Tren   Ne Tren Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne Tren
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: