Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Lexoni Horoskopin HUmoristik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Lexoni Horoskopin HUmoristik   Wed Dec 30, 2009 1:58 pm

Ujori
Ju
jeni njerez mjaft krijues plus qe me sa duket ju i keni rene mamise nga
dora dhe jeni shume progresive. Ju genjeni dhe me te bukurin e
botes.Jeni njerez qe mire qe nuk mbushni mire por as mesoni nga gabimet
qe beni sepse jeni budallenj. Te gjithe mendojne se jeni *********a,
legena ,te pacipe e ndoshta edhe koqe kandari.

Karakteristika te vecanta : Nuk behen dy si ju. Jeni te paperseritshem.


PESHQIT
Njerez
me imagjinate pak si shume te shfrenuar. U duket sikur ka aliene e po i
gjemon FBI-ja dhe CIA. Njerez qe ju merren shtate mendime dhe u varet
leshi te gjithave dhe njerezit ju mabajne e ju perdorin ne shumicen e
rasteve si ZAR. Jeni tipa qe genjeheni nga konfidenca juaj dhe perhere
jeni te zhytur... ne det kuptohet.

Karakteristika te vecanta : Peshk me hala dhe peshk pa hala.DASHI
Tipi
karakteristik i palles. I pari per cdo gje; e mire apo e keqe qofte.
Mendoni se te gjithe njerezit qe ju rrethojne jane trapa por harroni qe
trapi eshte mjet lundrimi dhe jo lepirese per gojen tuaj. Jeni njerez
egoiste te padurueshem dhe keshillat tuaja lene per te deshiruar. Mund
te kurorezoheni me shprehjen tr***** trapo po disa gjera i kap.
Karakteristika te vecanta : Topemedhenj desherit e per seksin femer ne shenje ne vend te topeve mund te vihet gjoksi.
DEMI
Te
gjithe njerezit e perfshire nga kjo shenje jane tipa praktike dhe
ngulmuese te arrijne ate qe duan. Personaliteti juaj mund te krahasohet
me ate te qenit sepse thjesht jeni qener te punes. Shume njerez
mendojne se ecni me shprehjen beni si them une e mos beni si bej une.
Nuk jeni asgje me teper por nje komunist perfekt.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen ngjyra e kuqe.Binjaket
Njerez
me mendime te shpejta dhe te zgjuara. Jeni te pelqyeshem per publikun
sepse shume nga ju jane biseksuale. Jeni njerez qe me shprehje
popullore kerkoni te nxirrni dhjame edhe nga pleshti ose me perkufizim
te shkurter bastarde te varfer. Jeni njerez tipike te dhene mbas
incesteve.
Karakteristika te vecanta : Cdo gje qe shikoniju duket sikur jeni ju vete ose eshte juaja.GAFORRJA
Njerezit
e kesaj shenje karakterizohen nga patetizmi. Nuk kuptojne dhe nuk
jetojne me shqetesimin e partnereve gje e cila i vlereson perpara te
tjereve si *********a te vertete. Njerez te lindur dhe te prirur per te
prishur dhe bere gjithcka ne menyre negative. Keto vleresime ju cojne
atje ku jeni dhe nuk vleni asnje lek. Pjesa derrmuese e te lindurve nen
kete shenje perfundojne ne burg.
Karakteristika te vecanta : Llum ne shoqeri.


LUANI
E
konsideroni veten tuaj nje lider te lindur, kurse te tjeret mendojne qe
je nje idiot i lindur. Pjesa me e madhe jane krenare dhe trima.
Mendjemadhesia nuk ju lejon te toleroni kritikat e sinqerta. Arroganca
e shpifur ju udheheq kudo. Njerezit e lindur ne kete shenje jane teper
*********a dhe e kaloni pjesen me te madhe te kohes para pasqyres sepse
ju pelqen vetja.
Karakteristika te vecanta : Mos i zenshi deren njeriu.


VIRGJERESHA
Njerezit
e lindur ne kete shenje jane mjaft te rregullt e te llogjikshem.Gjerat
e vogla qe u kushtoni rendesi jane te padurueshme nga njerezit qe ju
rrethojne.Njerez te ftohte pa emocione dhe zakonisht ju ze gjumi gjate
aktit seksual.Ju jeni tipa perfekt per shofera autobuzi dhe pimps.


Karakteristika te vecanta : Tipa qe qeshni me veshtiresi.PESHORJA
Te
lindurit ne kete shenje kane nje imagjinate te zhvilluar dhe kane
probleme per tu pershtatur me realitetin.Nese je mashkull e je i kesaj
shenje ke mundesi te madha per te kaluar ylberin e bere pederast.Nese
je femer je tipi perfekt i ****es.Shancet per fitime monetare e pune
jane pertoke buke e gjalpe do hani.Pjesa me e madhe e te lindurve ne
kete shenje vdesin nga semundje veneriale.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen te bridhni lule me lule.


AKREPI
Me
i keqi i te tereve. Njerez qe ja fusni cdo njeriu ne biznes dhe nuk
mund tu besohet per asgje.Mungesa e etikes dhe aftesia juaj ju con ne
maksimumin e suksesit. Te lindurit e kesaj shenje konsiderohen tipik
bir/bije i nje nene te mire. Shumica e Akrepeve kane perfunduar te
vrare.
Karakteristika te vecanta : Edhe Al Capone do ju kishte zili.SHIGJETARI
Te
gjithe shigjetaret jane njerez entuziaste dhe optimiste. Ju gjithmone
ja lini fajin fatit duke pare qe nuk keni piken e talentit. Pjesa me e
madhe perfundojne nen avujt e alkoolit edhe Nixon ishte nje shigjetar.
Ju nuk keni piken e vleres gjate kohes qe dielli qendron lart ne qiell.

Karakteristika te vecanta : Ju pelqen Gin dhe vodka.
BRICJAPI
Te
lindurit e kesaj shenje jane konservative dhe nuk u pelqen te
rrezikojne per asgje. Frikacake dhe te fjetur si puna e pules. Asnje i
lindur i kesaj shenje s'ka qene ndonjehere nje person me rendesi ne
jeten e perditeshme. Ju me mire shkoni e vrisni veten.
Karakteristika te vecanta : O mete per vete.SHIGJETARI
Te gjithe
shigjetaret jane njerez entuziaste dhe optimiste. Ju gjithmone ja lini
fajin fatit duke pare qe nuk keni piken e talentit. Pjesa me e madhe
perfundojne nen avujt e alkoolit edhe Nixon ishte nje shigjetar. Ju nuk
keni piken e vleres gjate kohes qe dielli qendron lart ne qiell.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen Gin dhe vodka.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Lexoni Horoskopin HUmoristik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: