Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 365 Ditet e Vitit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: 365 Ditet e Vitit   Wed Dec 30, 2009 2:02 pm

Gruas sime te dashur:
Gjate vitit te shkuar provova te bej dashuri me ty 365
here.

Ia dola mbane vetem 36 here, qe do te thote
nje mesatare nje here ne dhjete dite.
Ajo qe vijon eshte nje liste se perse nuk arrita ta beja me shpesh
:
54 here carcafet ishin te paster
17 here qe shume vone
49 here ishe shume e
lodhur
20 here bente shume nxehte
15 here beje sikur te kish zene
gjumi
22 here kishe dhimbje koke
17 here kishe frike se mos zgjoje
femijet
12 here ishe ne ditet e keqia te
muajit
19 here duhet te zgjoheshe shpejt
9 here nuk ishe ne humor
7 here ishe djeg nga
dielli
6 here po shikoje Costanzo Show
5 here nuk doje te prishje krehjen e sapo
bere
3 here kishe frike mos te degjonin
fqinjet
9 here kishe frike mos te degjonte
jot’eme

Ne 36 heret qe e beme, akti nuk qe i
kenaqshem sepse:
6 here ishe shtrire dhe nuk more
pjese
8 here me kujtoje se kisha nje cifel ne
sy
4 here me the ta beja shpejt
7 here m’u desh te te zgjoja per te te thene se kisha
mbaruar pune
1 here kisha frike se mos te kisha vrare pasi ti
menjanoheshe.Burrit tim te dashur:
me duket se je pak konfuz.
Keto jane arsyet se pse nuk ke patur me
teper rezultat:

5 here je kthyer i dehur dhe perpiqeshe ta
beje me macen
36 here nuk je kthyer fare
21 here nuk erdhe
31 here erdhe shume shpejt
19 here t’u var para se ta
vendosje
10 here kishe ngerc tek gishtat e
kembeve
38 here e provove teper vone
29 duhet te zgjoheshe shpejt per te lozur
golf
2 here ishe pleksur ne nje zenke dhe dikush te gjuajti
ne b***
6 here erdhe ne pizhama duke lexuar nje
porno
98 here ishe shume i zene duke pare futboll ne
TV

Per heret qe ia kemi dale, arsyeja se pse
po rrija shtrire ishte sepse kishe gabuar nishan dhe po e beje me
carcafin.

Nuk kam folut kure per cifel ne sy, por
te kam pyet nese doje te kthehesha apo ne gjunje.

Tani, te kthehemi tek ne! Duhet ta dergosh
kete leter tek 7persona, pasi ta kesh lexuar , brenda 5
diteve.
Ne diten e peste dikush do te te deklaroje
dashurine...
Nuk eshte shaka.
Kjo gje funksionon pre shume
vjetesh!
Nese e thyen kete zinxhir do te kesh fat te keq me
meshkujt, per gjithnje.
kjo pjese eshte per lexuesit e
ardhshem.
Gjithcka nisi ne 1996.
Keto jane rregullat:
Nese e lexon kete leter te Dielen, shpreh nje deshire qe
te kesh nje jave te lumtur.
Nese e lexon te Henen,shpreh nje deshire qe ka te beje
me parate.
Nese e lexon te marten , shpreh nje deshire qe ka te
beje me dashurine.
nese lexon te merkuren, shpreh nje deshire qe ka te
beje me suksesin.
Nes ee lexon te enjten, uro cfaredolloj
deshire.
Nese e lexon te premten, deshiro nje takim
'hard'.
nese e lexon te shtunen, deshiro nje
telefonate.
Dergoje shpejt mesazhin pasi te kesh shprehur deshiren,
sepse ndryshe nuk do te realizohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
365 Ditet e Vitit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: