Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Pyetje qe ta bejn nervin kacurrel....!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Pyetje qe ta bejn nervin kacurrel....!   Wed Dec 30, 2009 2:03 pm

1.Vjen ne shtepi i lodhur dhe te pyesin-Erdhe?
(Jo vi per 10 min!)

2.Te telefonojne ne nr fiks te shtepise:-He mo ne shtepi je?
(Jo jem rruges e kam bere diverting!)

3.Takohesh me nje shok:-He mo ku je ti?
(Tek cepi rruges perballe!)

4.Ndez termosifonin:-Do besh dush?
(Jo e ndeza qe te coj dem korentin!)

5.Vishesh dhe behesh gati te dalesh:-Po del?
(Jo po provoj rrobat!)

6.Je duke ngrene dhe kerkon nje pjate te dyte dhe te thone:-Te pelqeu?
(Jo por mos te te ofendoj!)

7.I thua tjetrit qe ke gjetur nje vajze dhe te thote:-E mire eshte?
(Jo mo,por nje shpirt qe eshte per te dale le te dale!)

8.Vjen hidrauliku ne shtepi dhe pronari e pyet:-Erdhe per cesmen?
(Jo te nderoj nje poc dhe te var perdet!)

9.Ora 12 e nates,vesh bixhamet,thua naten e mire dhe shkon ne dhome,atehere te pyesin:-Po shkon te flesh?
(Jo po shkoj te hedh beton ne nje pallat!)

10.Ulesh ne nje kafe dhe kalon nje i njohur:-Ketu u ulet?
(Jo s'kemi dal akoma!)

11.Shkon ne benzinat,zbret nga makina dhe hap kapakun e benzines:-Benzine do?
(Jo,do ti hedh pak leng frutash!)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Pyetje qe ta bejn nervin kacurrel....!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: