Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Gjeagjeza llogjike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Gjeagjeza llogjike   Wed Dec 30, 2009 2:04 pm

b]PYETJA: KUJT I PERKET PESHKU?

Te dhena:

Anglezi jeton ne nje shtepi te kuqe
Suedezi ka nje qen
Danezi pi caj
Shtepia jeshile eshte ne te majte te shtepise se bardhe
Padroni i shtepise jeshile pi kafe
Personi qe pi duanin Pall Mall ka zogj
Padroni i shtepise se verdhe pi cigare Dunhill's
Burri qe jeton ne shtepine qendrore pi qumesht
Norvegjezi jeton ne shtepine e pare
Njeriu qe pi cigare Blends jeton afer atij qe ka mace
Burri qe ka kuaj jeton afer burrit qe pi Dunhill's
Burri qe pi cigare Blue Master pi birra
Gjermani pi cigare Prince
Norvegjezi jeton afer shtepise blu
Burri qe pi cigare Blends ka nje fqinje qe pi uje
.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Gjeagjeza llogjike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: