Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Para Marteses

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Para Marteses   Wed Dec 30, 2009 2:05 pm

Para Marteses:

ajo - Ciao!
ai - Me ne fund! Sa kohe qe e prisja kete cast!
ajo - Do qe te largohem?
ai - JO! Si te kalon nderment? Vetem mendimi me rrenqeth!
ajo - Me do?
ai - Sigurisht! Cdo ore te dites dhe naten!
ajo - Me ke tradhetuar?
ai - JO! Kurre! perse ma pyet?
ajo - Do te me puthesh?
ai - Po, cdo cast qe kam mundesi!
ajo - Do ngresh dore mbi mua?
ai - Je cmendur? E di si jam une!
ajo - Mund te kem besim te ty?
ai - Po!
ajo - Shpirt ...

Pas Marteses:

Lexojeni tekstin nga poshte lart!

6 muaj para martese

ai: do shkojme bashk ne kinema
ajo:mezi po prez

6 muaj pas martese
ai: a do te shkojme ne kinema
ajo: nese ti thua

6 vjet pas martese
ai:un po shkoj ne kinema
ajo: mos u kthefsh :gezim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Para Marteses
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: