Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 PER BURRAT!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: PER BURRAT!!   Thu Dec 31, 2009 5:47 am

ATA TE ZOTET JANE TE SHEMTUAR

ATA TE BUKURIT JANE TE KEQINJ

ATA TE BUKURIT DHE TE ZOTE JANE GAY

ATA TE BUKURIT TE ZOTE DHE HETERO JANE TE MARTUAR

ATA JO TE BUKUR POR TE ZOTE NUK KANE PARE

ATA JO TE BUKUR TE MIRE DHE ME PARE MENDOJNE SE RRIME ME TO X PARATE

ATA TE BUKURIT PA PARA,NA RRINE NGA MBRAPA PER PARATE TONA

ATA HETERO QE NA KONSIDEROJNE TE KENDSHME QE JANE MJAFT TE ZOTE DHE QE KANE PARA JANE FRIKACAKE

BURRAT QE JANE MJAFT SIMPATIKE MJAFT NE MIREQENIE MJAFT TE MIRE JANE TE TURPSHEM DHE SE MARRIN KUUUURRE INICIATIVEN

BURRAT QE NUK MARRIN INICIATIVEN E HUMBIN FARE INTERESIN KUR JEMI NE ATO QE BEJME HAPIN E PARE...

NESE JE E BUTE ME TA....JE BUDALLAQE

NESE NUK JE..........JE E PANDJESHME

NESE NUK KUJDESESH PER PAMJEN ..........JE E SHKUAR

NESE KUJDESESH.........JE RRUSPIE

NESE NUK PUNON......JE THJESHT SHTEPIAKE

NESE PUNON (DHE FITON ME SHUME)......NEVRIKOSEN

NESE DUHET TE PAGUAJNE GJTHMON ATA......JE PERFITUESE

NESE PAGUAN TI.......NDJEHEN TE PERULUR

NESE BEN DASHURI ME TA........NUK JE SERIOZE

NESE NUK BEN.....NUK I DO

NESE ATA BEJNE KARRIERE.....ESHTE PER "ZOTESINE" E TYRE

NESE BEN TI KARRIERE.......KE DASHNOR SHEFIN

NESE ATA TRADHETOJNE......"BEN PJESE NE NATYREN E TYRE"

NESE E BEN TI......JE E PABESE

NESE DEL ME NJE BURRE PA PARA.....JE BUDALLAQE

NESE DEL ME NJE MILIARDER...JE INTERESAXHIE

NESE NE MOSHEN 30 VJECARE NUK JANE TE MARTUAR......BEHEN BEQARE TE KERKUAR

NESE TI NE KETE MOSHE JE E PA MARTUAR........AHA TE KA IKUR TRENI

NESE JE ME HUMOR TE KEQ.... JE NEVRIKE

NESE JANE ATA...TE GJORET SI KUPTON NJERI

NESE JE E SHEMTUAR ...STI HEDHIN SYTE

NESE JE E BUKUR DHE INTELIGJENTE....TE KANE FRIKE

NESE TE TRADHETOJNE DHE RRI AKOMA ME TO....ME BUDALLAQE S'KA SE KU TE JESH

NESE I NXJERR PERJASHTA .....NUK KE DURIM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
 
PER BURRAT!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: