Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Pyetje Serioze ...!!??Pergjigje Qesharake...!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Pyetje Serioze ...!!??Pergjigje Qesharake...!!!   Thu Dec 31, 2009 1:31 pm

1. ēka eshte shkolla
('- Vend ku femijet marrin trauma nga mesimdhensit .')

2. Si te ruhen femijet qe te mos prishen
('- Mbani ne frigorifer .')

3. Sa njerez te medhenje kane linde ne Kosove
('- Asnje, te gjithe kane lind te vegjel .')

4. Ēka behet ai qe martohet me Princeshen
('- Burri i saj .')

5. Cila fjale shqiptohet Gabimishte
('- fjala, Gabimishte .')

6. ēka i ka thene ujku policit kur e pa ne qytet
('- Ah, qysh nuk te hajsha kur i rujshe delet .')

7. Cili numer i telefonit nuk eshte i zene kurre
('- Ai i gabuari .')

8. Perse grate i kane kembet
('- Qe te mund te shkojne nga kuzhina ne dhome te fjetjes .')

9. Cila pjese e vetures eshte me e rrezikshmja
('- Gruaja... .')

10. ēka ndodhe kur dashurohen veturat
('- Aksidenti .')

11. ēka i thote sheqeri ēajit
('- Do te shkrihem per ty .')

12. ēka i thote muri murit
('- Takohemi ne kend... .')

13. Pse papa pi viager
('- Per me mujt me ēu doren .')

14. Per ēka sherben truri
('- Per t-i mbjell floket .')

15. ēka sherben hunda
('- Si aparat per matjen e temperatures .')

16. ēka sherben kerthiza
('- Per ta kruar gishtin kur i ke veshet e mbyllur .')

17. ēka sherben vathi
('- Si unaze gjimnastike per miza .')

18. ē'sherbejne urat
('- Qe te fshihen peshqit nga shiu .')

19. ēka eshte qielli
('- Bartes aeroplanesh .')

20. ēka behet zezaku kur pi uje mineral
('- Cocacol .')

21. Si del zezaku prej ujit
('- I lagte .')

22. Qysh i thone vajzes e cila ka vendosur te mos fle me askend para marteses
('- ēka po ta ndien qysh i thojne .')

23. Kush mund ta dije sakte diten dhe oren kur do te vdes
('- Ai qe e denon gjyqtari .')

24. Si munde te arrijne dhjete veta pa u lagur nen nje obrelle
('- Le ta hapin kur nuk bie shi .')

25. Pse xhirafa e ka qafen e gjate
('- Nuk mund ta duroj eren e kembeve .')

26. Pse shkon bubrreci ne spital
('- Me dhane gjak .')

27. Si aborton pula
('- E ben vene ne beton .')

28. Pse burrat i marrin grate ne pushime
('- Qe tu duken pushimet me te gjata .')

29. Pse Shqiptaret nuk dine me maru akull
('- Sepse nuk kan recept .')

30. Pse Shqiptaret jane populli i varfer
('- Pse kenaqesia e tyre eshte me nejte .')

31. ēka eshte vullkani
('- Bjeshka qe gogeson .')

32. ēka pergjan ne gjysme portokalli
('- Gjysma tjeter e tij .')

33. Pse njerzit mbajne inate
('- Prej inatit .')

34. Si me lane duhanin
('- Ulu prane fuēise me eksploziv .')

35. Cila shkolle do te ishte ideale per nxenes
('- E mbyllura .')

36. Si te ruhet ushqimi kur nuk keni frigorifere
('- Hajeni .')

37. Pse perlahen kater Police ne veture
('- Shtyhen kush mu ule te dritaret .')

38. Pse dy Police perlahen duke ece rruges
('- Shtyhen se cili me ece ne mese .')

39. Pse Polici i porosite nga tri kafe
('- Sepse e pi kafen e mesme .')

40. ēka servohet e nuk hahet
('- Topi i tenisit.')
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
 
Pyetje Serioze ...!!??Pergjigje Qesharake...!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: