Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 5 vellezerit dhe lopa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: 5 vellezerit dhe lopa   Thu Dec 31, 2009 2:12 pm

Ishin 5 vellezer dhe po u vdiste babai. Ai u le amanet lopen qe kishin ta ruanin si syte e ballit. Por nje dite lopa ngordhi. Vellezerit takuan nje zane dhe ajo u tha se do ta ringjallte lopen nese njeri nga ata do te mund te bente dashuri 5 here rrjesht me te. I pari zgjati 2 here edhe i dyti aq i treti zgjati 3 here ndersa i katerti 4 here. kur i erdhi rradha te pestit, ai i kaloi 5 heret.
-Boll se me vdiqe i thote zana.
-Ku pyes une per ty, une vdiqa lopen.-i thote vellai i 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
 
5 vellezerit dhe lopa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: