Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Interviste ekskluzive me Ak_47

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Interviste ekskluzive me Ak_47   Thu Dec 31, 2009 2:32 pm

Ak_47 per cfare do kishit luftuar ju ne kete bote,dua te them cfare apo kush eshte gjeja me e shtrenjet per ju..?!

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
AK__47
antar i ri
antar i ri
AK__47

Male
Postime : 25
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : GrAmSh Albania
Emploi : ERR0R 404 ERR0R
Loisirs : ERR0R 404 ERR0R
Anėtarėsuar : 25/12/2009

MesazhTitulli: Re: Interviste ekskluzive me Ak_47   Thu Dec 31, 2009 3:13 pm

Vllai Im Arfelio 5 Vjec Ket Kom Gjone me te Shtrenjte ne Bote ... Plani Tjeter i Perket Amores J.... Qe Jom Cmen Fare ..... Pastaj Familja........................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Interviste ekskluzive me Ak_47
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Intervista ekskluzive me anėtarėt-
Kėrce tek: