Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kartolina mė e vjetėr e Ditės sė Shėn Valentinit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Kartolina mė e vjetėr e Ditės sė Shėn Valentinit   Sun Jan 03, 2010 3:34 am

Kartolina
mė e vjetėr e Ditės sė Shėn Valentinit ėshtė e ekspozuar nė Muzeun e
Londrės. Duka i Orleans-it ia kishte dėrguar kėtė kartolinė gruas sė
tij nė Francė nė vitin 1415. Nė atė kohė, Duka ishte i burgosur nė
Kullėn e Londrės.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kartolina mė e vjetėr e Ditės sė Shėn Valentinit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: