Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Nje 18-vjecar nga Cekia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Nje 18-vjecar nga Cekia   Sun Jan 03, 2010 3:36 am

Nje
18-vjecar nga Cekia pasi ka perjetuar nje ndeshje me automjet ka
filluar te flasi anglisht edhe pse perpara nuk e ka ditur kete gjuhe.
Shoket e tij jane cuditur kur kane degjuar se ka filluar te flase
anglisht rrjedhshem.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje 18-vjecar nga Cekia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: