Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 5 hakmarrjet mė tė kėqija bashkėshortore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: 5 hakmarrjet mė tė kėqija bashkėshortore   Sun Jan 03, 2010 3:48 am

Nė vendin e parė gjendet amerikan Paul Wood, i cili nga hidhėrimi
kishte hedhur maēorrin mbi bashkėshorten e tij, mirėpo maēoku edhe pse
ishte pėrplasur mbi shpinėn e gruas, nuk e kishte lėnduar atė.


vendin e dytė ėshtė radhitur njė grua kineze, e cila kishte djegur 400
telefona celularė, tė cilėt i shiste bashkė me burrin e saj.


vendin e tretė ndodhet amerikani, Herbert Cadwell, i cili kishte lidhur
rrymėn prej 110 voltėsh nė derėn e dhomės, qė gruaja e tij tė mos mund
tė futej brenda....

Njė
specialitet nga jashtėqitja e qenit – tė cilin ia kishte pėrgatitur
bashkėshortit tė saj, e ka vendosur njė grua nga Skocia nė vendin e
katėrt.

Ndėrkaq, nė vendin e pestė ndodhet njė grua, e cila ia
kishte vėnė flakėn penisit tė bashkėshortit, derisa ai ishte duke pirė
dhe shikuar televizorin.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
5 hakmarrjet mė tė kėqija bashkėshortore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: