Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Dhoma me e shtrenjt e hotelit ne bote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Dhoma me e shtrenjt e hotelit ne bote   Sun Jan 03, 2010 3:55 am

Dhoma
me e shtrenjt e hotelit ne bote Ndodhet ne Gjeneve, Svicer ne hotelin
"President Wilson Hotel", dhe mund te prenontohet kundrejt
shumes.....33000 dollar nata. Shkohet me nje ashensor privat e ze nje
kat te tere. Ne te ndodhen kater dhoma gjumi, nje dhome veshjeje dhe
nje tudio. Tavolina ne dhomen e ngrenies ka ...26 vende. Te gjitha dyert e dritaret e suites jane antiplumb.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dhoma me e shtrenjt e hotelit ne bote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: