Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ne Poloni ka ndodhur nje rast shume i cuditshem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Ne Poloni ka ndodhur nje rast shume i cuditshem   Sun Jan 03, 2010 4:00 am

Ne
Poloni ka ndodhur nje rast shume i cuditshem. Burri duke dashur te
kenaqet pak, ka vendosur te shkoje ne nje shtepi publike ku ofrohen
sherbime seksuale. Por kur ka shkuar atje, ka mbetur i habitur se cka
ka gjetur. Nder te punsuarit e ka gjetur edhe gruan e vet.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne Poloni ka ndodhur nje rast shume i cuditshem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: