Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 dera e toaletit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: dera e toaletit.   Sun Jan 03, 2010 4:00 am

Nqs
udhetoni ne Finland keni kujdes te keni nje celular me vehte pasi qe
neper toaletet publike qe gjenden afer rruges mund te hyni vetem duke
derguar SMS mesazh me tekst "Open" ne numrin qe e shkruan te dera.
Vetem ne kete menyre hapet dera e toaletit.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dera e toaletit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: