Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Dėnohet me burgim tė pėrjetshėm britaniku

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Dėnohet me burgim tė pėrjetshėm britaniku   Sun Jan 03, 2010 4:01 am

Dėnohet
me burgim tė pėrjetshėm britaniku qė vrau bashkėshorten e tij, pasi
kishte ndryshuar nė profilin e saj nė Facebook gjendjen civile, nga e
martuar nė beqare (singel).

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dėnohet me burgim tė pėrjetshėm britaniku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: