Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Nong Youhui

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Nong Youhui   Sun Jan 03, 2010 4:03 am

Nong
Youhui, njė djalosh nga Kina, dallon nga bashkėmoshatarėt e tij pėr njė
gjė. Ka sy jashtėzakonisht tė kaltėr dhe ashtu si macet mund tė shikojė
nė errėsirėn mė tė madhe. I ka impresionuar edhe doktorėt pasi qė babai
i tij e ka dėrguar nė testim sepse ka qenė i merakosur pėr shkak tė
syve tė tij.



____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nong Youhui
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: