Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 barsalet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: barsalet   Sun Jan 03, 2010 5:12 am

ishte
njeher nje cift ,sa here donin ta benin kishin nje kod qe te mos i
kuptonte cuni vogel .keshtu qe cdo here burri i thoshte cunit :shko
thuaj mamit ,tha babi hajde se do lajme rrobat ne lavatrice.e keshtu e
kishin kodin kta dhe skuptonte gje djali.nje dite i thote burri djalit
te vet:shko thuaj mamit tha babi haj...d
se do lajme rrobat ne lavatrice,pas dy minutash vjen djali dhe i thote
Surprised ba tha mami jo tani se kam pune.pas nja tre oresh vjen djali dhe i
thote babit Surprised ba tha mami hajd lajme rrobat ne lavatrice.babi ja
kthen:lere lere thuaj mamit,se i lava me dore

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsalet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: