Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 WC-ja e pyllit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: WC-ja e pyllit   Sun Jan 03, 2010 5:16 am

U
mblodhen te gjithe kafshet e pyllit edhe vendosen qe te bejne nje WC te
perbashket ku te gjithe mund te kryenin nevojat personale ne menyre qe
te mos ndotnin pyllin edhe u tha u be. Ēdo muaj te gjitha kafshet
mblidheshin edhe diskutonin nese kishte ndonje verejtje per WC, a e
pastronin ...WC
apo jo edhe plot gjera te tjera. Si kryetar ishte Luani. Luani ngrihet
me kembe edhe pyet nese ndokush ka ndonje shqetesim rreth kesaj WC te
re. Lepuri si i friksuar ngre doren edhe thote:
- Me... me.... leje
- Po, i thote Luani, -fol o Lepur.
- Shoko, i thote lepuri, - Xhaxhi Ariu jo vetem qe nuk e ben ne vrime po na perdor edhe si lecke per te fshire by*en...

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
WC-ja e pyllit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: