Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 qesh sa ke kohe se pastaj......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: qesh sa ke kohe se pastaj......   Sun Jan 03, 2010 5:21 am

Dielli i mirė duket qė nė mėngjes, dita e dhime duket n'darkė!
I jep dorėn, tė merr orėn!
Qyli ėshtė nėna e tė gjitha tė kėqijave, por si nėnė duhet respektuar!
Guri i rėndė ėshtė pėr themele!
Duaje atdhenė si miza halenė!
Qingji i urtė pi ilaēet!
Qentė le tė lehin, ti futja vrapit!
Mendja e shėndoshė do kokė tė madhe!...
Delja qė ndahet nga kopeja ėshtė individualiste!
Njeriu qė vetėm pėr vete punon, punon njė muaj dhe bėn 1 milion!
Mė mirė njė vezė sot, sesa njė vezė nesėr!
Feja e shqiptarit ėshtė pasuria!
Nuk ėshtė rroba qė e bėn priftin, por ėshtė prifti qė bėn ēunat e lagjes!
Nė rrezik e nė nevojė, seicili pėr hesap tė vetė!
Bukė e kripė e zemėr! Benz, RedBull dhe femėr!

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
qesh sa ke kohe se pastaj......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: