Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Bisedė mes burrave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Bisedė mes burrave   Sun Jan 03, 2010 5:27 am

Bisedė mes burrave:
"Gruaja ime, kur ishte shtatzėnė po lexonte librin Nini dhe Ritushka dhe lindi binjakė".
"Ndėrsa ime shoqe po lexonte Tre Shokėt dhe lindi trinjakė".
"Bobo, mė ndihmoni! Gruaja ime po lexon Ali Babai dhe 40 Hajdutėt!"

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bisedė mes burrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: