Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Dy burra ne parajse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Dy burra ne parajse   Sun Jan 03, 2010 5:38 am

Dy burra ne parajse: Njeri:Une kam vdekur i ngrire! Po ti me thuaj pak
si ke vdekur? Tjetri:Une kam vdekur nga nje infarkt ne zemer nga
gezimi.-Po si keshtu?-pyet ai .Tjetri:Po ja me thane qe gruaja po me
tradhetonte me nje tjeter dhe une me vrap duke ngjitur shkallet me
shume ankth,hap deren dhe shoh gruan qe po fshinte me fshesen!Aty u
gezova aq shume saqe vdiqa nga gezimi!Me inat ia kthen ky:-Idiot perse
nuk e hape frigoriferin keshtu shpetonim te dy!!

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dy burra ne parajse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: