Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vdesin tre shokė tė ngushtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Vdesin tre shokė tė ngushtė   Sun Jan 03, 2010 5:55 am

Vdesin
tre shokė tė ngushtė dhe paraqiten nė parajsė para Shėn Pjetrit. Po e
pyet Shėn Pjetri tė parin: E ke trathėtuar ti gruan ndonjėherė? Ky duke
mos guxuar tė msheh gjė po i thote: Po vetėm dy herė Shėn Pjetri ia
kthen: Ti do tė vozitesh nėpėr parajsė me Wollgswagen Hyn i dyti dhe
pėr kėtė e njejta pyetje.


Tani ky po i thotė: Vetėm njė herė (duke shpresuar nė shpėrblim mė tė madh)
Shėn Pjetri i thotė: Ti nėpėr parajsė do tė vozitesh me njė Llada
Hyn i treti dhe nė pyetjen e njejtė pėrgjigjet: Unė kurrė nuk e kam trathėtuar gruan time.
Shumė mirė i thotė Shėn Pjetri: Ti do tė shetisish nėpėr parajsė me njė TROTINET….
Kalonė
njė kohė dhe kėta tre shokėt po takohen sėrish, por ky i treti qė nuk e
kishte trathėtuar gruan qante nė zė! Po e pyesin shokėt ē’ke?... Mostra tutto
Po ja para ca ditėsh e pashė gruan time me njė LAMBORGINI nėpėr parajsė!!!

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vdesin tre shokė tė ngushtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: