Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 nje familje e varfer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: nje familje e varfer   Sun Jan 03, 2010 5:59 am

ne
nje familje te varfer burri punonte ne ndertim ndersa gruaja papune.Nje
dite kur kthehet burri ne shtepi shikon nje tv te ri dhe thote "moj
grua po ku e more kete?" "eh"thote gruaja "vura nje skedine fitova dhe
bleva kete" te nesmen kur kthehet burri ne shpi shef nje frigorifer te
ri pyet gruan dhe e njejta histori ...dhe ky i thote "qenke me fat ti...


te
nesmen kur burri kthehet gjen ne shpi nje oxhak gruan te ulur aty kembe
hap dhe duke lexu reviste i thote he dhe sot kape po po thote gruja e
mire i thote i shoqi po kujdes mos djeg skedinen

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nje familje e varfer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: