Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kesulkuqes i kishin ardhur ato

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Kesulkuqes i kishin ardhur ato   Sun Jan 03, 2010 6:02 am

Kesulkuqes i kishin ardhur ato edhe e shqetesuar shkon te dhelpra e e pyet se cpo ndodhte me trupin e saj.Dhelpra
i thot qe un sdi gje per vete po pyet njeher ujkun shkon te ujku po as
ai sdinte gje dhe e drejtoj te ariu.Shkon kesulkuqja te ariu e ja
shpjegon problemin e shqetesuar ne ate moment ariu merr nje pamje te
shqetesuar dhe i thot:T i vajza ke jne problem shum te madh ty te kan
prere penisin..

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kesulkuqes i kishin ardhur ato
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: