Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 PIJANECI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: PIJANECI   Sun Jan 03, 2010 6:20 am


NJE
PIJANEC ISH ULUR NE MES TE RUGES KISH NGRITU DOREN LARTE NE TE CILEN
MBANTE NJE CELES.NJE POLIC QENDRON DHE E PYET-CFAR PO BEN ORE
BUDALLA?PO ME RROTULLOHET VENDI THA AI DHE PO PRES TE KALOJE SHTEPIA
IME QE TE HAP DEREN E TE HYJ BRENDA

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morena
antar i ri
antar i ri
morena

Female
Postime : 5
Age : 25
Vendodhja Vendodhja : ITALY ALESSANDRIA
Anėtarėsuar : 30/12/2009

MesazhTitulli: mos pi mo pra se gjithe jeten pijanec ke me ngec   Sun Jan 03, 2010 4:58 pm

Ares shkruajti:

NJE
PIJANEC ISH ULUR NE MES TE RUGES KISH NGRITU DOREN LARTE NE TE CILEN
MBANTE NJE CELES.NJE POLIC QENDRON DHE E PYET-CFAR PO BEN ORE
BUDALLA?PO ME RROTULLOHET VENDI THA AI DHE PO PRES TE KALOJE SHTEPIA
IME QE TE HAP DEREN E TE HYJ BRENDA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PIJANECI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: