Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Elvana Gjata pergatit njė kenge ne anglisht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Elvana Gjata pergatit njė kenge ne anglisht   Sun Jan 03, 2010 2:53 pm

Edhe pse kanė kaluar fare pak ditė qė kur ka lanēuar kėngėn e saj mė
tė re, pritet qė Elvana tė materializojė njė tjetėr projekt, i cili
synon tregun ndėrkombėtar muzikor. Bėhet fjalė pėr njė kėngė tė re nė
anglisht, tė cilėn Elvana ėshtė duke e punuar dhe synon qė tė
prezantohet edhe nė ekranet mė prestigjioze muzikore. “Po punohet pėr
njė kėngė nė anglisht, qė do tė jetė nė albumin e ardhshėm, kaq mund tė
them pėr momentin”, ka thėnė kėngėtarja, duke mbajtur surprizė gjithė
projektin e saj. Ndėrkohė, ajo ka mohuar tė gjitha zėrat se mes saj dhe
Ermal Fejzullahut do tė ketė njė duet tė mundshėm.
Madje ka theksuar se gjėja e fundit qė ka dėgjuar pėr tė ishte se po
flitej se ishte i dashuruar seriozisht me njė vajzė, por nuk e di nėse
lajmi ėshtė i vėrtetė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Elvana Gjata pergatit njė kenge ne anglisht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: