Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kapet mat Stine, me te dashuren ne pishina

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Kapet mat Stine, me te dashuren ne pishina   Sun Jan 03, 2010 2:56 pm

Ja dhe njė tjetėr lajm, e tė tjera foto paparac rreth VIP-ve, qė
bėjnė tė mėsosh mė shumė rreth jetės sė tyre private, ajo pėr tė cilėn
kanė aq pak qejf tė flasin apo prononcohen. Dhe Stine ėshtė njė nga
kėto raste, qė jetėn e tij private do ta lėrė tė paprekur duke u
shprehur gjithmonė e mė i kufizuar pėr lidhjen e tij. Siē shihet, edhe
Stine ėshtė kapur ‘mat’ nė tė njėjtin vend, tek pishinat tek Fari, aty
ku i pėlqen zakonisht tė shkojė me miqtė dhe mė shpesh, me tė dashurėn
e tij. Ndryshe nga Ingridi, ėshtė shumė nė qejf, madje energjik nė
maksimum, ku nuk ka lėnė pa shpalosur aftėsinė e tij tė tė notuarit, si
dhe duke u zhytur herė pas here.
Kjo qė shihni nė kėto foto ėshtė e dashura e tij, njė vajzė
simpatike me tė cilėn ka disa kohė qė ėshtė lidhur. Ėshtė argėtuar
mjaft me tė, madje duke e zhytur e qeshur me tė madhe, ndėrsa nuk ka
kursyer as puthjet nė publik, duke menduar se askush nuk e shihte apo
askush nuk e kishte vėmendjen tek ai.
Koha e lirė qė kantautori ka nė dispozicion tė tij nė tė vėrtetė ėshtė
e pakėt. Pjesėn mė tė madhe tė kohės ai e kalon nė studion e tij
private ku realizon kėngėt, qoftė tė vetat, qoftė edhe tė
bashkėpunimeve qė ka me kėngėtarėt e tjerė. Punon deri natėn vonė, aq
sa i duhet tė flejė deri nė mesditėn e ditės tjetėr. Por siē duket,
fundjavėn e kaluar ėshtė zgjuar mė herėt, dhe mirė ka bėrė. Nuk i ka
dalė keq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Kapet mat Stine, me te dashuren ne pishina
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: