Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ciljeta dhe Zajmina, nje histori “lufte” nė infinit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Ciljeta dhe Zajmina, nje histori “lufte” nė infinit   Sun Jan 03, 2010 2:58 pm

Vazhdon historia e pafund e miqėsisė, bashkimeve-ndarjeve, imitimeve
nė luk, mes Zajmina Vasjari tdhe Ēiljeta Xhilagės. Kanė qenė shoqe tė
ngushta, u ndanė pėr njė mashkull, u bashkuan sėrish pėr njė koncert
dhėnė nė qytetin e Pukės. Ky ka qenė fundi i lumtur i njė historie tė
gjatė lufte mediatike, zėnkash, mėrish e njėkohėsisht miqėsive mes dy
vajzave tė spektaklit. Tė dyja vajzat u bėnė sėrish mikesha dhe kėtė
gjė e bėnė publike nė njė koncert tė dhėnė nė qytetin e Pukės, vetėm
pak ditė mė parė. Puthje e pėrqafime mes tė dyjave, pėrcollėn qartė
mesazhin se sherri mes tyre ėshtė njė histori qė i pėrket sė shkuarės.
Mirėpo fundi i lumtur nuk mbaroi me kaq. Zajmina vazhdoi ta festojė
kėtė ribashkim, duke e imituar edhe njėherė mikeshėn e saj, siē ka bėrė
rėndom gjatė gjithė kėsaj kohe. Ajo ėshtė shndėrruar nė njė brune qė
ngatėrrohet fare lehtė me Ēilin. Tani do tė jetė vėrtet e vėshtirė tė
dallosh njėrėn nga tjetra. Tė dyja kanė masėn 5, (njėra natyral e
tjetra jo), buzė super tė fryra, dhe qė sot edhe flokėt i kanė njėsoj.
E nėse njė mashkull hyn sėrish nė mes, nuk mund t’i vėsh mė faj, sepse
vajzat janė bėrė si dy pika uji. Kė tė marrė e kė tė lėrė i shkreti
djalė?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Ciljeta dhe Zajmina, nje histori “lufte” nė infinit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: