Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Eshkreta Nora IstreFi Sa Sexy Eshte

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Eshkreta Nora IstreFi Sa Sexy Eshte   Mon Jan 04, 2010 6:27 pm

Nora Istrefi para Montazhes


[b]Kur na kane

derguar kete foto montazh te Nora Istrefit nuk kemi mundur me

sy t'i besojme se nuk eshte e vertete. Sidoqofte nese Nora

vendose te xhvesh jelekun e CICAVE, Single eshte e bindur se

Albumi i Nora Istrefit do t'i thej te gjitha rekordet ne

shitje. Ajo vertete ka se cka t'i paraqes publikut dhe


adheruesve te saj shqiptar...


NORA ISTREFI NE

KETE MONTAZH SKA DILEME SE DO TE JETE FEMRA MA SEKSI NE TE

GJITHA TROJET SHQIPTARE. MENDONI NESE NORA VENDOS T'I TREGOJ

CICAT LIVE SE SI DUKEN! KURSE CILJETA ATEHER NGA XHELOZIA DO

TE GJIRON ME GETOARIN EDHE FILMIN E PARE EROTIK SHQIPTAR NE

SHENJE HAKMARRJE...


JEPE KOMENT,

NESE KE? .......

MOS

E NERVOZONI NORA ISTREFIEdituar pėr herė tė fundit nga FLORI-Br nė Wed Jan 06, 2010 11:52 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
antion
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 1
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : Berat
Anėtarėsuar : 05/01/2010

MesazhTitulli: Re: Eshkreta Nora IstreFi Sa Sexy Eshte   Tue Jan 05, 2010 4:00 pm

hahahahah
sa e bukur nora te heq mendjen fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: WoW   Tue Jan 05, 2010 5:03 pm

antion shkruajti:
hahahahah
sa e bukur nora te heq mendjen fare
te shkateron fareee eee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
CIKE
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 1
Age : 36
Vendodhja Vendodhja : Berat
Anėtarėsuar : 09/01/2010

MesazhTitulli: Re: Eshkreta Nora IstreFi Sa Sexy Eshte   Sat Jan 09, 2010 3:21 pm

shum seksi kjo nora na hoqi mendjen fare me ato cicat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Eshkreta Nora IstreFi Sa Sexy Eshte   Sat Jan 09, 2010 9:56 pm

CIKE shkruajti:
shum seksi kjo nora na hoqi mendjen fare me ato cicat


mos prish tastieren cike avash avash Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Eshkreta Nora IstreFi Sa Sexy Eshte   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Eshkreta Nora IstreFi Sa Sexy Eshte
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: