Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Adelina Ismaili dhe Genta Ismaili Nje puthje e pazakonte..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Adelina Ismaili dhe Genta Ismaili Nje puthje e pazakonte..   Mon Jan 04, 2010 6:42 pm

I ke me te mdhaja se te
miat, ama te miat jane me te forta,
guri, e tuat te
buta! foto 1
Hajde e provojme sendin qe kush prej shqiptareve nuk e
ka provuar publikisht deri tash!!! foto 2
A e sheh sa lezet, pasi
meshkujt i kemi krejt pedera, pse edhe ne te mos jemi
lezbejke... foto3
Adelina dhe Gentiana bashkuan buzet ne xhirimet e vitit te
ri 2006


Ishte shume qesharake apo gjeja me qesharake qe ka ndodhur
deri me tani, kur dy yjet e muzikes puthen ne sken me puthje
franceze.

“Kurre nuk do te besoja se nje yll do te bente kete ne kete
menyre e di se ato e rrespektojne njera tjetren por kjo
duket si nje rrespekt i marre”shprehet Arbenita nje
adhuruese e Adelina Ismajlit.Nje puthje e pa zakonte i ka
shokuar te gjithe fansat e dy yjeve kosovare , me stilin e
tyre lezbik. “eshte e veshtire te paramendohet ajo qe pame
te filmuar ne videoxhirimet e vitit te ri te produksionit
DEA, ne fillim mendova se behet fjal per nje ērregullim
vizuel por fatkeqesisht ishte e vertet ajo qe pashe”, tha
Valoni qe ne te vertet ne njefar menyre ishte i shqetesuar!.
Qe te dyja te shtyera nga ndjenja e zhgenjimit dhe shpresa
apo nga vetkenaqesia e arritur me rezultatet, ben nje
aventur. Ku dy kengetaret kosovare Adelina Ismajli dhe Genta
Ismajli me pamje shume seksi dhe ze te mrekullueshem nuk
paten fare nevoj te paraqiten me stilin e tyre
lezbik.Ndoshta ato ishin te frymezuara nga ajo qe kishin
pare kur “Madona dhe Britney puthen me buz te hapura ne sken
per t’ju dhen me shum apetit publikut per muziken e tyre, ne
shperblimet e 2003 ne MTV” .eshte befasi e re per te gjithe
adhuruesit e tyre dhe kjo pamje duket pak provokuese per te
gjithe ata qe e pane. Ēka i shtyri dy bukuroshet ta benin
k’te edhe pse ishte e turpshme gje e qart dhe e vertet vetem
per tu ber me te popullarizuara ne publik, po ne anen tjeter
nuk eshte popullarizim po nje veprim i tmerrshem qe merret
ne fjal te popullit ē’do minut, por nje gje se kam te qarte
e kujt ishte ideja per puthje.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Adelina Ismaili dhe Genta Ismaili Nje puthje e pazakonte..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: