Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ja dhe Vipat e Shkret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Ja dhe Vipat e Shkret   Mon Jan 04, 2010 6:56 pm


CKA PO PRET OLTI, EJA, EJA... KY ESHTE FATI YT SONTE...
PO, ERDHA, UNE JAM OLTI, NUK DASHUROHEM SE BEHEM
BUDALLA, POR PAK SI GAFORRE DHE PAK SI MACA JAM KA
JA PREKI TUQKAT E BYTHVE ME TE MIRA NE SHQIPTARI,
TUQKAT E MUSKUJVE TE YLLIT TE SEKSIT
SHQIPTAR ZAJMINA
VASJARI, OH SA MIRE ME QENE DORA IME PER FUNDI...KOZETA JO
VETEM SI KENGETARE, POR EDHE SI FOTOMODELE MUND TE
JETE YLL, KURSE ME KETO DY FOTO CDO SHQIPTAR MUND TE
KRENOHET SE EDHE NE SHQIPTARET ME NE FUND KEMI SEKS
SIMBOLIN TONE: KAZETEN, NJEJTE SIKURSE E KANE
ANGLEZET KATIE PRICE - JORDAN...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
egi
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 1
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : Berat
Anėtarėsuar : 05/01/2010

MesazhTitulli: Re: Ja dhe Vipat e Shkret   Tue Jan 05, 2010 4:58 pm

ec aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: lol   Tue Jan 05, 2010 5:02 pm

egi shkruajti:
ec aty
Mos me thuaj qe e shikon ne ender hahahahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Ja dhe Vipat e Shkret   Sat Jan 09, 2010 4:40 pm

FLORI-Br shkruajti:
egi shkruajti:
ec aty
Mos me thuaj qe e shikon ne ender hahahahahahha


hahahaha Pse Re Qen Te Ka Vjedhur Endren

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Ja dhe Vipat e Shkret   Sat Jan 09, 2010 9:53 pm

lol
po kush eshte ai qe se do kete llapen ereee jepja maces do e lepij jepja qenit do e q .. nema mua tia bej te dyja bashk hahahahahahahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ja dhe Vipat e Shkret   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ja dhe Vipat e Shkret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: