Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 KENGETARET PJESMARRES NE FESTIVALIN E V MIKROFONI I ARTE 06

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: KENGETARET PJESMARRES NE FESTIVALIN E V MIKROFONI I ARTE 06   Mon Jan 04, 2010 7:08 pmNUK E DIJME
SE A E DIN ERVIN BUSHATI SE RRYP TE BARDH RRETH
BELIT NE ANGLI MBAJNE VETEM
HAJT


ANXHELA LUJMA BELIN POR PAK ME SHUME LUJMA FUSTANIN,
EH, LOQKEN TA HANKSHA.. NDOSHTA MOS FITOJMA NAJSENPARAMENDO
KU MOS ME U TRANU MORANDI KUR BALERINA JA HAPE
KEMBET PUBLIKUT, PASI PUBLIKU VESHTIRE MUND TA SHOH
MORANDIN...
D..HOMSEKSUALET!

EDITA
SOPIANI KENDON BUKUR DHE LEZETSHEM, POR MIKROFONIN
NUK E KA QEJF SHUME TA KETE AFER GOJES

GERTA ESHTE
NE GJENDJE LUFTE DHE NE KOALICION ME EDI RAMEN JANE
KA I THIRRIN MIQTE E TYRE NE BETEJEN KUNDER SALESMbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
KENGETARET PJESMARRES NE FESTIVALIN E V MIKROFONI I ARTE 06
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: