Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Prsh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gersiano
antar i ri
antar i ri
gersiano

Male
Postime : 1
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : tirana
Anėtarėsuar : 05/01/2010

Prsh Empty
MesazhTitulli: Prsh   Prsh Icon_minitimeTue Jan 05, 2010 6:41 pm

Mir Se Ju Gjej te gjithve!!!!! Une jam Gersi!!! Jam nje user i ri i ktij web-i.Deri tani me duket interesant,sapo ma sugjeroi nje mik u bera anetar.Nese vazhdoni te punoni me kete ritem do te keni sukses!!!Jam shum Xheloz Very Happy .. uroj qe tja kalojme sa me mire se bashku... Lexohemi ne vazhdim .. tung tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Prsh Empty
MesazhTitulli: lol   Prsh Icon_minitimeTue Jan 05, 2010 7:29 pm

gersiano shkruajti:
Mir Se Ju Gjej te gjithve!!!!! Une jam Gersi!!! Jam nje user i ri i ktij web-i.Deri tani me duket interesant,sapo ma sugjeroi nje mik u bera anetar.Nese vazhdoni te punoni me kete ritem do te keni sukses!!!Jam shum Xheloz Very Happy .. uroj qe tja kalojme sa me mire se bashku... Lexohemi ne vazhdim .. tung tunghahahahahaha Per ca je xheloz re majmun Very Happy Mir se erdhet ne shoqerin Ton Very Happy kalofsh kendshem Prsh 68756
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Prsh Empty
MesazhTitulli: Re: Prsh   Prsh Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 12:47 pm

gersiano Mire Se Erdhe Ne Shoqerine Tone Shpresoj Tja Kalosh Sa Me Bukur

____________________
Prsh Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Prsh Empty
MesazhTitulli: Re: Prsh   Prsh Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prsh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: