Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Gruaja shtatzanė ngelet prapė shtatzanė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Gruaja shtatzanė ngelet prapė shtatzanė   Wed Jan 06, 2010 2:47 amNjė grua nė Teksas pret tė lindė dy fėmijė, por me njė distancė kohore
prej dy javėsh e gjysėm nga njėri tjetri. Tė dyja fetuset po rriten
vėrtet nė tė njėjtin bark, por nuk janė binjakė. Kjo pasi pak kohė pasi
i ishte gėzuar shtatzanisė sė parė, Xhulia mėsoi se mbeti sėrish
shtatzanė.

Gjatė kryerjes sė ekografisė mjekėt nė Arkanzas nė Shtetet e Bashkuara
nuk u besonin syve kur panė se krahas Xhillian-it te Xhulia po rritej
edhe njė fėmijė tjetėr. Ai ėshtė djalė dhe prindėrit kanė vendosur ta
quajnė Hadson.

Pas analizave tė mėtejshme mjekėt arritėn nė pėrfundimin se fėmijėt
ishin ngjizur nė kohė tė ndryshme. Edhe pse raste tė tilla kanė ndodhur
edhe mė parė, fenomeni i bebeve ‘Grovenburg’ ėshtė njė dukuri mjaft e
rrallė nė mjekėsi.

Xhillian dhe Hadson do tė lindin dhe nė vite tė
ndryshme njėri nė fund tė 2009-ės dhe tjetri nė fillim tė 2010-ės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Gruaja shtatzanė ngelet prapė shtatzanė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: