Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vit i ri Stil i ri.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Vit i ri Stil i ri.   Wed Jan 06, 2010 2:54 amLady GaGa ka bere me dije fansat se 2010 do ta gjeje me nje album ndryshe nga ajo cka kemi degjuar deri me tani.
Nje prej zerave qe kemi degjuar me shume ne radio gjate vitit qe lame
pas ka thene per MTV se albumi i ri do te jete dicka krejtesisht e re,
por serish imponues i trendeve dhe rregullave te reja ne muzike.

- “Kam ide te reja… do filloj te shkruaj prape, kjo eshte e bukura e
punes qe bej. Une nuk besoj tek producentet apo ata qe bejne kenge per
ty, dua qe ato qe bej te jene vertet te miat, te percjell idete e mia”
�" ka thene GaGa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Vit i ri Stil i ri.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: